Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Proč někdo má ženy

Proč někdo má to štěstí že velice lehne najde partnerku a někdo nemůže žádnou najít . I když již má veškerou minulost vypořádanou a nové paní by v podstatě nic nechybělo . Tato otázka mě velice zajímá .
Opravdu mi napište jak to vidíte vy ostatní.

loading...
Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Někdo třeba ženy nehledá, pro někoho (třeba pro mě) je to naprostá zbytečnost.
Hosns 18.11.2021 17:56
Hosns
podľa mňa bud máš z toho, strach, alebo si ešte nenašiel tú pravú s ktorou by si si rozumel
Lorenzo 18.11.2021 18:08
Lorenzo
Ženy ani muži se mi nelíbí, a v 95% neni o co stát (ať vzhledem či chováním.)
Hosns 22.11.2021 10:47
Hosns
Ženy ani muži se mi nelíbí Tak máš ještě na výběr asi z 58 pohlaví z těch cca 60 nebo kolik jich už…
Karel04 22.11.2021 11:14
Karel04
Co když jako chlap žiju s maželkou (ženou) jako lesba s lesbou? Tzn. oba/ě jsme lesby. To taky exist…
IQ37 22.11.2021 13:00
IQ37
Já su taky lesba. Taky se mi líbí baby.
Prasak 22.11.2021 16:31
Prasak
jj, je nás víc. :-D
IQ37 22.11.2021 17:25
IQ37
Starý kovboj vešel do baru a dal si whisky. Sedí u baru a pomalu upíjí a vedle něj se posadí jedna s… poslední
Prasak 22.11.2021 19:59
Prasak

Starý kovboj vešel do baru a dal si whisky.
Sedí u baru a pomalu upíjí a vedle něj se posadí jedna slečna. Otočí se na něj a ptá se: "Vy jste opravdový kovboj?"
"No, celej život dělám na ranči, honím krávy, krotím koně, stavím ploty – tak asi budu opravdovej kovboj. A co jste vy?"
"Já jsem lesba. Celý den jen přemýšlím o ženách, když jím, když se sprchuji, když se koukám na televizi – musím na ně myslet, ať dělám cokoliv."
Lesba odešla a za chvíli si vedle něj sedl mladý pár a zeptal se: "Vy jste skutečný kovboj?"
"Vždycky jsem si myslel, že ano, ale právě jsem zjistil že jsem lesba."

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru

loading...