Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Dezolati v obchodoch

A preco nie?
A povinne to az tak nebude...ak sa to schvali v sucasnom zneni.

(1) Fyzické osoby – podnikatelia a právnické osoby sú povinné požadovať od osôb
vstupujúcich do prevádzok a na hromadné podujatia splnenie podmienok podľa § 48 ods. 4
písm. z); na tento účel sú oprávnené požadovať od osôb preukázanie totožnosti a preukázanie
potvrdenia podľa § 48 ods. 4 písm. z).

Opravnene nie je povinne, tohto sa chyti aj cerstvy absolvent prava.
Navyse zetko hovori o docasnom podmienovani vstupu a nie je tam (zatial) preukazovanie totoznosti.

z) dočasné podmieňovanie vstupu do prevádzkových priestorov zariadení, v ktorých dochádza k zhromažďovaniu osôb a vstupu na hromadné podujatia preukázaním sa vstupujúcich osôb potvrdením o absolvovaní očkovania proti ochoreniu COVID-19, alebo potvrdením o prekonaní ochorenia COVID-19 alebo potvrdením o negatívnom výsledku testu na ochorenie COVID-19; potvrdenie, ktorým sa osoba preukazuje musí byť platné v zmysle nariadeného opatrenia,

Btw keby to dali aj povinne ja nemam nic proti tomu...ja uz chcem zit buduci rok ako tak normalne a nestretavat sa s dezolatmi v obchodoch. Chcem, aby fungovala ekonomika a nechcem sa tu dohadovat v miliontom vlakne o Covide ako dalej budeme pokracovat a co je spravne a co nie.
Som unaveny z 2 rocnych reci, ktore nikam nevedu.
Este par dni a prekonate rekord active cases z minuleho roku, este par dni a prekonate 20k new cases denne...a my sa budeme dalej bavit o tom, koho a za akych podmieok pustit do krcmy?
Btw vsimni si kec politikov ako stale odmietaju lockdown...nieee nebude, v ziadnom pripade....zrovna dnes sa zaprisahavala nejaka krava z ANO.
Neviem na co cakaju dementi, na denny prirastok 30k?
Lockdown bude, to uz je bohuzial realita lebo my tu stale riesime <>...a ti hore detto.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat