Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Vztahy mladých lidí v roce 2021 - nevěra a podobně

Čest,

rád bych podebatoval o dnešních vztazích mezi mladší populací. Jde mi především o nevěru.

Přijde mi, že v téhle době je nemožný aby žena zůstala věrná - myslím teď věkovou skupinu žen 20-25.

Můj názor je, že za to můžou hlavně sociální sítě, které likvidují vztahy. Nejsem žádný odpůrce sociálních sítích, jen hledám nějakou příčinu proč v ČR aktuálně nevydrží ani 10% nových vztahů.

Teď mi je 21 let a mám přítelkyni. Nikdy mě holka nepodvedla nebo o tom alespoň nevím - to zmiňuju jen proto aby jste si nemysleli že jsem nevěrou nějak ovlivněn a proto tady obviňuju sociální sítě a tak.

Co si o tom myslíte vy? Dokážou být ženy v tomto věku věrné? Jak si udržet dlouhodobý vztah v této době? Má smysl ženy hlídat aby Vás někde nepodvedly?

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Má smysl ženy hlídat aby Vás někde nepodvedly? Buď dotyčné věříš nebo ne, když už máš potřebu nějak…
Hanyse.k 06.11.2021 11:55
Hanyse.k
Takový vztah (kdy jeden funguje jak stíhačka) stejně na 100,00% nemá žádnou perspektivu.
L-Core 06.11.2021 13:38
L-Core
To bezpochyb. poslední
Hanyse.k 07.11.2021 18:59
Hanyse.k

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru