Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem ČR: pochybnosti o pravosti podpisu prezidenta

Brat stat ako svojho nepriatela je take typicke nase...nebudem platit dane lebo ti hore aj tak kradnu.
Vies preco su severske krajiny najvyssie hodnotenymi krajina co sa tyka kvality zivota na svete?
Pretoze tam platia obrovske dane a pride im to normalne.
Pretoze tam sa nechvastaju kamarti na pive ako odrbali stat, ze nepriznali taky a taky prijem.
Pretoze keby to spravil tak ho taky kamarat uda na policii, pretoze ak okrada stat akoby okradal jeho.
Porozpravaj sa s ludmi, co ziju vo Svajciarsku maju rovnaky pristup.
A prosim neargumentuj, ze tam sa tak nekradne....ak chces zmenit tento stat zacni od seba, prestat kradnut a odrbavat ty a potom to pozaduj od druhych.
ABecko raz ma ceske obcianstvo, podnika na jeho uzemi predovsetkym a ja nevidim dovod preco by mal okradat obyvatelov tohoto statu tym, ze on si vyvaza svoj kapital za hranice, aby nemusel platit dane na uzemi CR.
To je obycajne chudactvo.

Pavle ja sam ako mikropodnikatel platim 5 ciferne ciastky rocne na daniach tomuto statu...su to pekne peniaze a moc by mi pomohli.
Offshore firmou viem tieto dane kludne znizit na 0. Bude ma to stat par stoviek rocne.
kludne by som to mohol robit a nikto by mi nic nemohol lebo je to legalne. Moralne vsak nie.
Takze ja sa chcem pozerat na seba do zrkadla a ak ked ma tento stat a jeho predstavitelia neskutocne seru ziadne danove optimalizacie robit nebudem.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat