Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailemAnketa Volby 2021 - kdo bude premiérem?

Ahojte,
někdo to tu otevřít musel...
zajímalo by mě, kdo si myslíte, že bude po volbách premiérem, který získá důvěru?

Neptám se na to, koho budete volit, ani kdo vyhraje volby, ani na to, koho Zeman pověří sestavením vlády. Protože tohle bude jedna velká exhibice hradní moci.

Kdo bude jmenován premiérem, který následně získá důvěru?

50%
0%
25%
14%
4%
0%
4%
0%
4%

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Stačí si vzpomenout jak to bylo docela nedávno. Babišova vláda nedostala důvěru, ale to mu nebránilo…
Kyncl 12.10.2021 15:43
Kyncl
No, pokud vzpomínám, jak to bylo nedávno, tak lidi mi říkali, že volí strany, které považují za nejl…
gilhad 12.10.2021 18:13
gilhad
Program AntiBabiš se povedl. Teď ještě udělat něco pro lidi. Socani jsou varovným mementem pro všech…
Prasak 12.10.2021 19:00
Prasak
Teď ještě udělat něco pro lidi. Tak na to si opravdu počkám. Mimochodem - koho máš na mysli pod poj… nový
IQ37 12.10.2021 19:21
IQ37
To jsou všichni ostatní, kteří tam nahoře nemají ani možnost urvat koryto. Ať už volili kohokoliv. A… nový
Prasak 12.10.2021 19:33
Prasak
Utopisto. poslední
IQ37 12.10.2021 19:45
IQ37

Stačí si vzpomenout jak to bylo docela nedávno. Babišova vláda nedostala důvěru, ale to mu nebránilo mít menšinovou vládu a v klidu vládnout bez důvěry. Za půl roku se nechala zlomit ČSSD a byla koalice a vláda důvěru dostala.

Fiala by se asi zlomit nenechal, ale někdo jiný ano.

Ostatně, Babiš volby vyhrál - má nejvíc křesel, je to nejsilnější strana. Nenechte se mýlit novináři, kteří říkají, že vyhrálo Spolu a počítají procenta. Procenta nejsou konečným výsledkem, ve sněmovně nesedí, ale jen jakýmsi mezivýsledkem - tím nás novináři ohlupují.

No, pokud vzpomínám, jak to bylo nedávno, tak lidi mi říkali, že volí strany, které považují za nejlepší, zatímco teď mi říkali, že volí tak, aby Babiš nevyhrál a šel od válu. Což bylo účelem těch koalic (a ty sakra dobře věděli, proč je lidi volí) a podařilo se to.
Babiš sice může mít nejvíc křesel, ale koalice mají přez stovku. A ČSSD tam letos není (a je celkem jasné proč).

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru