Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailemAnketa Volby 2021 - kdo bude premiérem?

Možná bys měl pravdu, kdyby u voleb byly pouze dvě možnosti (volit ANO-nevolit ANO), což jak známo není tento případ, možností bylo víc (volit ANO/PirStan/SPOLU/SPD/nějako jinou stranu z kandidátky/nevolit vůbec) a z celé té škály si Shark vybral jednu možnost, kterou považuje za hloupu a ostatní možnosti za hloupé neoznačil (alespoň ne v tom komentovaném příspěvku), což lze interpretovat, že jeden konkrétní názor z mnoha možných považuje za hloupý, zatímco ostatní (z nichž většina se s jeho názorem patrně neslučuje) za hloupé apriori nepovažuje.

Zatímco tvé tvrzení bylo, že považuje za hlupáky všechny, kteří volili nějak jinak než on - což rozhodně netvrdí.

Pokud prohlásím, že "považuju za hlupáka každého, kdo veškerý volný čas tráví mlácením se kladivem do palce a naříkáním, že to bolí", tak z toho opravdu nelze vyvodit, že považuju za hlupáky všechny, kteří mají jiný názor na trávení volného času než já, kupříkladu sportovní potapěče, stavitele leteckých modelů, železníc, turisty, ... ačkoli já netrávím volný čas těmito činostmi, tak je neodsuzuju protože by měli názor na volný čas jiný, než já. Za hlupáky považuju jen ty, co se mlátí tím kladivem do palce a skuhrají u toho.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat