Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailemAnketa Volby 2021 - kdo bude premiérem?

Problém je, že "hlupák" není žádná exaktně definovatelná veličina a vždy je závislá na subjektivním vnímání.

Za Sharka mluvit nemůžu, tak budu mluvit za sebe, co rozumím pod tvrzením "volič AB je hlupák" - z výrazu "volič AB je hlupák" mi vyplývá, že "můj názor je, že volič AB je hlupák, a pokud můj názor nesdílíte a AB jste volili, tak jste tím pádem pro mě hlupáci" - což tu ale nikdo takhle žeširoka psát nebude, snad až na dva grafomany co se tu pohybujou ;). Pokud by takto reagoval JaFi na mě, neměl bych pocit, že mi vkládá do úst něco, co jsem neřekl, protože přesně takto jsem to myslel. Přirozeně je tam prostor pro další interpretaci typu "můj názor je, že volič AB je hlupák, ale pokud můj názor nesdílíte, ještě nutně nemusíte být hlupáci, protože jste mohli volit někoho jiného, případně nevolit vůbec". Ale takhle pitvat by to chtěl snad jen právník nebo... volič Babiše. ]:)

Ta část s "přáním smrti" - tu jsem předtím ignoroval, myslel jsem že je to něco o Zemanovi, co jsem nečetl. Tu chápu stejně jako ty.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat