Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Okrem zlych sprav v tomto vlakne, ze mi zu 3 ludia priamo, ci nepriamo vynadali do kretenov som dnes…
fleg 05.11.2021 14:07
fleg
Ty mě tu peskuješ za bulvár a pak sem dáš tohle? :-?
Jan Fiala 05.11.2021 15:04
Jan Fiala
Toto nie je ziadne odborna tema, toto je o ludskej debilite. O tej pise bulvar rad. https://www.face…
fleg 05.11.2021 15:20
fleg
Čo prosím ťa čakáš, keď už niektoré mozgy rozmýšľajú o zákaze nakupovania bez testu? Že to prejde le…
Hastrman 05.11.2021 19:51
Hastrman
Jenom bych si nebyl jisty, ze ty protesty v tech obchodech jsou skutecne. Kdysi jsem se na vlastni o…
RedMaX 05.11.2021 20:46
RedMaX
To fakt v ČR vojdeš do obchodu bez rúška a nikoho to nezaujíma? :-? Tak to v tom prípade fakt závidí…
Hastrman 06.11.2021 10:28
Hastrman
Jedu v metru, kousek vedle klabosi dve zenske bez nahubku, pristoupili dva policajti, tak jsem si hn…
RedMaX 06.11.2021 20:02
RedMaX
Ja to mam ve vlaku spis opacne. S nahubkem vlezu do kupecka, kde sedi nekdo bez respiratoru (ne zame… nový
merlouska 06.11.2021 23:07
merlouska
Ministr zdravotnictví Vojtěch: Imunita po očkování je trvalejšího charakteru. https://www.novinky.… nový
RedMaX 07.11.2021 15:15
RedMaX
On teď bude jako loutka opakovat cokoliv, co mu řeknou, aby mu ještě na poslední chvilku nesebrali t… nový
Jan Fiala 07.11.2021 16:21
Jan Fiala
Příklad, jak pracuje hygiena Kolega mi psal: Včera psala do školy hygiena, setkání 26.10. (!), kar… poslední
Jan Fiala 08.11.2021 10:28
Jan Fiala

Okrem zlych sprav v tomto vlakne, ze mi zu 3 ludia priamo, ci nepriamo vynadali do kretenov som dnes obdrzal aj dobre spravy.
Policia konecne 1x zasiahla proti blokovacom pokladni a to dokonca pomerne razne, kedze minimalne 3 odvazali v putach.
Konecne.
https://www.topky.sk/cl/10/2208965/Dalsi-utok-antivaxerov--VIDEO-Bitka-s-policajtmi-v-piestanskom-Lidli--Vsetko-spustilo-obtazovanie-bez-rusok
Este pridam vtipne citacie zo Zomri;o).

Prakokoti, leto 2015:
Imigrantov tu nechceme, budú tu ziapať, robiť bordel a nebudú dodržiavať pravidlá!!

Prakokoti, november 2021:
1. Zasa som, ziapal v Lidli, robil som bordel a nedodržiaval pravidlá.
2. Zavolali teda na mňa policajtov, ktorí odo mňa žiadali, aby som dodržiaval pravidlá.
3. Namiesto toho, aby som dodržiaval pravidlá som na nich ziapal a tak odo mňa chceli občiansky.
4. Občiansky som im nechcel dať, tak mi povedali, že ma zoberú na stanicu.
5. Nechcel som ísť na stanicu, ďalej som po nich ziapal, tak sa ma snažili zbaliť.
6. Nechcel som, aby ma zbalili, tak som sa im snažil vzdorovať. Museli ma spacifikovať viacerí a zranili ma.
7. Čaputová, ty k***** p**** prašivá, ty za to môžeš!

pripadna desatoro antivaxera

1. kovid neexistuje a lieci sa ivermektinom
2. je to soplik, ktory sa na plosnych testovaniach meni na vrazedny virus
3. vakcinami ideme preriedit obyvatelstvo, preto zacneme dochodcami
4. potrebujeme zabrzdit rodenie deti, preto zacneme dochodcami
5. zasadne neprotestujeme proti ockovaniu a kovidu pred nemocnicami, ale pred fontanami na namestiach. a v lete, ked je par chorych
6. v diskusiach nepouzivame oznamovacie vety, ale zasadne len otazky
7. ak na nieco neexistuju fakty, je pravda to, co hovorime my. ak pre nieco existuju fakty, je to zaplatene

Toto nie je ziadne odborna tema, toto je o ludskej debilite. O tej pise bulvar rad.
https://www.facebook.com/policiaslovakia/posts/4953137211383128
Toto je lepsie?
Je to oficialny policajny profil.
A ano tesim sa, pretoze tak ako tu stracaju trpezlivost ludia so mnou;o), stracam trpezlivost aj ja...ak si chcem ist vecer nakupit urcite nechcem stretnut bandu dezolatov, ktori blokuju pokladnu a nedovolia mi uskutocnit nakup.
Ak by nezasahovala policia zasiahne niekto iny, pretoze dezolati sice chodia po skupinkach, ale rovnako mozme prist viaceri aj my.
Chces bitku desiatok ludi v nakupakoch JaFi?
Ked blokovali cesty v BA len som nadaval a lutovala blavakov...predsa len nedialo sa to pri mne. Ale blokovanie obchodov sa mi zacina nebezpecne blizit a hoci vies, ze nie som nervak ak sa s nimi stretnem v obchode asi to dobre nedopadne.

Čo prosím ťa čakáš, keď už niektoré mozgy rozmýšľajú o zákaze nakupovania bez testu? Že to prejde len tak? Že sa nikto nebude búriť? Toto je už extrémna zúfalosť, ktorá si vyžaduje zúfalé činy. Pritom k čomu je táto šikana potrebná? Ty ju takisto schvaľuješ so svojím postojom vakcína alebo smrť, takže ty by si si to vyblokovanie úplne zaslúžil.
Ja akýkoľvek odpor proti totalite kvitujem. Tí ľudia majú odvahu a riskujú svoje pohodlie, ty by si sa za nejaké hodnoty a slobodu nikdy nebol schopný postaviť. Tí fízli by si zaslúžili roztĺcť hlavy. Dúfam, že raz budú súdení za kolaboráciu s fašizmom.

Jenom bych si nebyl jisty, ze ty protesty v tech obchodech jsou skutecne. Kdysi jsem se na vlastni oci presvedcil, ze skupinka, ktera na demonstraci delala bordel, o ktery tam skutecni demonstrujici rozhodne nestali, nasledne za rohem nasedla do policejnich aut a odjela a nebylo to v poutech. :-/

Ono je to ale tezke, u nas uz se na narizeni povinnych respiratoru dost kasle, leze to do penez a lidi toho maji uz dost. U vas, jestli se nemylim, nemate povinne respiratory FFP2, ale jen jakekoli rousky, takze vas to vyjde podstatne levneji, tudiz asi ta ochota obyvatelstva to nosit, bude podstatne vetsi.

Jinak me ta zprava, jak si u pokladny sundaji rousku a cekaji na prijezd policie dost pobavila. V CR uz hodne lidi rousky proste v obchode nenosi vubec a nikoho to nezajima, policie by neprijela, tezko tu teda uvidime podobne zabery jako od vas. Pokud teda vlada neudela nejakou potiraci akci proti antirouskarum, ale na to tu jsou lidi dost rozumny, aby si to pri "akcich" na chvilku nasadili.

To fakt v ČR vojdeš do obchodu bez rúška a nikoho to nezaujíma? :-?
Tak to v tom prípade fakt závidím českú ležérnosť a švejkovstvo. Neviem, či títo "demonštranti" aj nejako provokovali, ale nečudoval by som sa, keby skutočne len vkročili do obchodu bez rúšok a čisto len kvôli tomu by sa robila dráma. Ksichtový nudizmus, ako to niektorí pošahanci volajú, je na Slovensku skutočne takmer zločin.

U vas, jestli se nemylim, nemate povinne respiratory FFP2, ale jen jakekoli rousky, takze vas to vyjde podstatne levneji, tudiz asi ta ochota obyvatelstva to nosit, bude podstatne vetsi.

Myslím, že na Slovensku to záleží podľa zafarbenia okresu. Ale veľa ľudí na FFP2 sere a nosia iba rúška a vraj pohoda.

Jedu v metru, kousek vedle klabosi dve zenske bez nahubku, pristoupili dva policajti, tak jsem si hned nandal respirator pres nos a cekam, ze to zenske bez nahubku schytaji, ale ono nic. Pak jsem kouknul, ze i policajti to maji pod nosem, tak jsem si to tak zase hodil taky. :-)

V CR je situace takova, ze respiratory je treba mit u sebe a rychle nandat, pokud je policejni akce na chytani antirouskaru. V dobe takove akce respirator clovek mit musi a taky velka vetsina lidi ma. No a potom uz je to jenom o tom nepotkat nejakeho blbce. Treba se stalo, ze ridic autobusu idiot si vsimnul, ze nekdo nema respirator a zavolal policajty nebo jsem zazil sam, ze odmitnul jet, dokud si vsichni cestujici nenasadi respirator. Proste clovek to u sebe mit musi, protoze na blba muzes narazit vzdycky.

---

Dneska jsem mel takovou prihodu ve vlaku: sice reknete, ze je to vychcanost a mate pravdu, je. Ja si vzdycky pred stanici nasadim respirator, abych sedel v kupe sam. K magorovi, kterej ma v kupe respirator si nikdo neprisedne. Jenze nastupuje mladej kluk, ostatni kupe obsazena, no a vlez ke mne, jestli tam je volno a hned si nasadil respirator, zjevne po te, co videl, ze ho mam nasazeny. No a ted jak z toho ven. Kluk mel nasazenej respirator a ja si rikal, ze je hodne blby, abych ho hned sel sundat. Tak jsem se opotil, ale nastesti to kluk vydrzel asi 15 minut, pak ho se slovy, ze neni magor, sundal on. To mi spadnul kamen ze srdce a hned jsem respirator sundal taky. :-)

Příklad, jak pracuje hygiena

Kolega mi psal:

Včera psala do školy hygiena, setkání 26.10. (!), karanténa 14 dnů, takže do zítra nemohou do školy
Jako prvních 12 dnů vesele chodili, najednou poslední 2 dny ne ... z logického pohledu naprostá pí..kravina

26.10. došlo ke kontaktu, hygiena to vytrasuje (to jí trvá 12 dnů) a pak uvalí na třídu 14 denní karanténu, teda vlastně dvoudenní, protože za 2 dny ta karanténa končí. Má tohle nějaký smysl? Pokud by tam byl někdo pozitivní, tak se během těch 12 dnů dávno nakazil.

Když mi o tom říkal, vybavily se mi Pelíšky:

Dostali jsme rozkaz zlikvidovat diverzanta na motorce. Muže s koženou brašnou... Rozkaz zněl jasně, nesmí projít. Nebyl čas lámat si hlavu, kdo je kdo

Zpět do debat Nahoru