Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Díky JaFimu

Tímto veřejně děkuji JaFimu za hlas rozumu, za jeho neúnavnost ve vyjadřování se k tématu zloviru.

Čtu vlákna o zloviru tady na debatách a jsem fakt rád za skeptickej pohled a opatrnost, kterou prokazuje JaFi. Nechci žít ve společnosti s jedním (správným) názorem, kde je všechno jasný a nikdo o ničem nepochybuje a všemu apriori věří.

JaFi: děkuju!

Poděkování patří i ostatním skeptikům tady na debatách: díky.

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Aj ja ďakujem JaFimu. Bez JaFiho by bola argumentácia proti covidfanatikom a vaxholes značne ťažšia,…
Hastrman 06.09.2021 19:46
Hastrman
Myslíš tohohle? Narcismus nebo také narcisismus charakterizuje v běžné řeči člověka s přehnaným obd… nový
IQ37 06.09.2021 22:27
IQ37
Také čosi. Našiel by sa tu veru jeden taký. :-D nový
Hastrman 07.09.2021 13:18
Hastrman
člověka s přehnaným obdivem k sobě samému Netahej sem bývalé prezidenty.:-D nový
čumil old 07.09.2021 19:00
čumil old
vela ludi si nespravne mysli, ze kazdy grc co vypustia do sveta musi byt akceptovany a nazyvany "opa… nový
fallon 07.09.2021 08:52
fallon
Ale zatiaľ tu grcáš a vypúšťaš hovná iba ty. Takže prečo sa takto sám zhadzuješ? nový
Hastrman 07.09.2021 13:17
Hastrman
nic ine som ani od teba necakal. si velmi hlupy clovek. nový
fallon 07.09.2021 13:19
fallon
Popravde nerozumim nejak podstate tohoto prispevku, to jsou zase nejake nominace na oskary ? Pri nut… nový
HPET 10.09.2021 12:53
HPET
Na druhou stranu, občas se tu objeví opačný příspěvky, kdy jsou někteří diskutéři haněni, třeba svýc… nový
Prasak 10.09.2021 14:25
Prasak
Ja mám zase rád tvé příspěvky či názory a někteté od Mif, pak i Host a Radima toho rybáře (alespoň s… nový
HPET 10.09.2021 15:08
HPET
Óóó :-:-[ nový
Prasak 10.09.2021 15:33
Prasak
Děkuji ti, náčelníku, že ses mě zastal. Jsem tu persona non grata, vyjadřuju své názory jak mi můj v… nový
mif 10.09.2021 17:19
mif
Já už myslel, že ses na nás vysral. Já mám tvoje kydy taky rád :-) nový
Prasak 10.09.2021 20:30
Prasak
Ano, moje kydy jsou strašidelné. Ale ze života. poslední
mif 11.09.2021 12:56
mif

Aj ja ďakujem JaFimu. Bez JaFiho by bola argumentácia proti covidfanatikom a vaxholes značne ťažšia, to uznávam, vďaka nemu tu nie sú v presile.

Naopak si myslím, že by konečne mohli istú mieru pokory a rešpektu voči opačným názorom preukázať jedinci, ktorých úplne všetky argumenty a predikcie boli zborené časovým progresom udalostí. Neskutočne ma udivuje, ako si tu niekto v kuse prehnane sebaisto pľuje svoje závery kvázi sa opierajúce o ultimátnu nespochybniteľnú logiku a racionalitu, len aby keď zakaždým, čo vyjdú predpovede názorového oponenta, prišiel s novými nespochybniteľnými matematicky presnými ultra logickými argumentami, pričom názorového oponenta, ktorého všetky tvrdenia vyšli v ešte horšom rozsahu ako si dokázal sám prepustiť, stále arogantne označuje za konšpirátora. ::) Poučenie nebude nikdy?

Myslíš tohohle?

Narcismus nebo také narcisismus charakterizuje v běžné řeči člověka s přehnaným obdivem k sobě samému, často s arogantním vystupováním (neplést s asertivním vystupováním) a nedostatkem pochopení pro druhé, které chápe jen jako nástroje pro vlastní cíle. V patologickém kontextu se jedná o narcistickou poruchu osobnosti (anglicky narcissistic personality disorder (NPD)), tj. jev, kterým se zabývá jak klinická psychologie, tak psychiatrie. Narcismus se dá léčit psychologickou terapií, v krajních případech je někdy nutná i hospitalizace postiženého.

vela ludi si nespravne mysli, ze kazdy grc co vypustia do sveta musi byt akceptovany a nazyvany "opacny nazor" . ak niekt tvrdi, ze jeho hovno vonia po fialkach, tak to nie je "opacny nazor", ale proste totalna kravina. to iste sa vztahuje na nazory antivaxerov. vobec necakam, ze to ludia ako hastrman s IQ tesne nad hranicou debility pochopia. hastrman prajem ti, aby ta zobrali v case najvacsej pandemia na COVID oddelenie k intubovanym pacientom a aby si s vaznou tvarou lekarom tvrdil, ake je ockovanie vlastne hoax a nic ako covid vlastne nie je, ze je to len chripocka. idealne aby si tam bol iba v sortkach a tricku, ved tebe sa nemoze nic stat ;)

Ja mám zase rád tvé příspěvky či názory a někteté od Mif, pak i Host a Radima toho rybáře (alespoň s většinou tiše souhlasím) a ne jen na debatách, ale to spíš beru jako nárůst jakéhosi respektu a sympatii k dané osobě jak nutkaní veřejného děkování.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru