Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem tajemné boxy štěstěny

Našel jsem na internetu zajímavou nabídku! Obchod s boxy, tajemnými boxy se vzácnými poklady (drahokamy) ovšem obsah balíku je samozřejmě tajuplný. Balík je zrovna v obrovské slevě, a když si jich koupim víc dostanu slevu ještě větší. Stránka praví že se jedná o náhodné ztracené balíky, které se ztratili na poště z důvodu že odesílatel neštastně zadal špatně adresáta. V recenzích vidím spoustu spokojených zákazníků, kteří během jednoho týdne s pěti hvězdami ohodnotili produkt, a dokonce jeden uživatel si box zakoupil, a uvedl že v balíku byla slavná a proslulá konzole PS o hodnotě několik tisíců. Balík ovšem obsahuje i gravitační obal, jelikož nechápu jak se konzole o váze 4kg mohla vyskytovat v balíku, u kterého je uvedeno že maximální váha je 250g.

https://laureshop.eu/cs/produkt/crazy-mystery-box/?v=13dd621f2711
Našli jste i VY podobné zajímavé nabídky na internetu?

https://youtu.be/MTEnSp0Zm84?t=994

Předmět Autor Datum
Má nějaký smysl takového uživatele tady mít a nezablokovat? Tohle není diskuze, tohle je úmyslný tro…
Sharkjd 05.09.2021 08:53
Sharkjd
Citát z klasika: Hoďte na něj deku nebo ho zabiju. :-D:beer:
Yarda 05.09.2021 16:38
Yarda
Já bych ho ignoroval, ať si tady debatuje sám se sebou...
host 05.09.2021 17:56
host
Dobrý nápad. Živíme trolla.
Sharkjd 06.09.2021 12:25
Sharkjd
"Pavel zrovna koupil mikrofonní sluchátko s dokonalým tlumením zvuku" Já to prostě chci!
IQ37 05.09.2021 19:51
IQ37
Já považuji za štěstí několik dní nevidět nikde žádný příspěvek a avatar Semprona.:-D A nemusím si k…
Karel04 05.09.2021 20:37
Karel04
Kup si tajemný box, třeba dostaneš svého vlastní Semprona v boxu ]:)
Jan Fiala 06.09.2021 14:57
Jan Fiala
Jestli chceš někoho vyděsit, tak jsi skoro profesionál.
Prasak 06.09.2021 15:26
Prasak
Zajímavé je, že sem píšou všichni, kdo Semprona znají. A přesto si nedokážou odepřít reakci na téma.… poslední
IQ37 06.09.2021 15:52
IQ37

Já považuji za štěstí několik dní nevidět nikde žádný příspěvek a avatar Semprona.:-D A nemusím si kupovat žádný podivný box.

Obchod s boxy, tajemnými boxy se vzácnými poklady (drahokamy)

Kolik lidí asi tak posílá drahokamy obyčejným nedoručitelným balíkem, bez zpáteční adresy a bez sledování?
Vy trollové už nevíte, co sem zrovna napsat.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru