Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Netflix Clickbait

Najlepsie veci zazijete, ked ich necakate. Zase nuda, serialom sa vyhybam, ale filmy v poslednej dobe prepadak za prepadakom. Ok, skusim tento, bude to nieco s netom, nieco pre mladych, nejaka tinedzerska oddychovka.
Zaciatok zle, nesympaticka herecka, problemovy typ, v kuse sjeta...hovorim si to bude pruser, ale dopozeram to nejako dokonca.
A pozeral som celu noc az do rana (marodim s krizami, mohol som si to dovolit).
[93470-clickbait-phoenix-raei-zoe-kazan-jpg]
Idylicka americka rodinka, spravne farebne namiesana (to je joke, v tom serialy to nevadi samozrejme), ktorej svet sa jedneho dna rozpadne, kedze otec rodiny je uneseny a na socialnej platforme (nazvime si ju YT) sa zjavi jeho video, kde je zviazany a drzi rozne tabulky pred sebou...klamal som zeny, zabil som zenu a pod.
Autor videa tvrdi, ze ked dosiahne 5mil zhliadnuti tak ho zabije.
Video samozrejme 5mil hravo prekroci a otec rodiny je najdeny po case...viac prezradzat nebudem.
Doteraz je to celkom nuda, ale vdaka problemovej sestre a jej patraniu sa to cele rozbehne.
Zaver je prekvapivy, pretoze sa vsetko viackrat zvrtne, takze pachatela tazko budete poznat od zaciatku.
A na konci som bol kamos aj s hlavnou, povodne nesympatickou hrdinkou.
CSFD slusnych 74%, ja 85%...ak by som prihliadol na to, ze to robili amici dokonca az 90%

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Taky jsem na to teď narazil, zatím jsem viděl dva díly. Vypadá to zajímavě.
IQ37 30.08.2021 22:57
IQ37
Po pěti dílech: Jestli je tohle krimi, detektivka nebo thriller, tak já jsem čínský bůh srandy. Všec…
IQ37 09.09.2021 00:44
IQ37
Takže zázrak se nekonal, "geniální" důchodci jako pachatelé jsou fakt špička příběhu. poslední
IQ37 10.09.2021 20:34
IQ37

Po pěti dílech: Jestli je tohle krimi, detektivka nebo thriller, tak já jsem čínský bůh srandy.
Všechno přehnané, vycucané z prstu a nesmyslné.
Hysterická psychopatka ve 4. díle mě vysloveně štvala.

Pátý díl v tom jenom pokračoval.
S přemlouváním sebe sama tomu dávám max. 30%.
Ty tři díly asi ještě přežiju, třeba přijde nakonec ten zázrak.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru