Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Testy na Covid

Ví někdo,jaký test je potřeba pro návštěvu holiče,či kadeřnictví? Stále se o tom dohadujeme.Též se dohadujeme o platnosti každého testu.Ví někdo o rozdílu mezi testy?

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Antigenni test ma platnost 3 dny, PCR test ma platnost 7 dni. Pokud je to ta metoda vyterem z nosu,…
RedMaX 28.08.2021 11:59
RedMaX
No nevím. Já byl teda na testu asi jenom třikrát, ale vždycky to byl antigen a vždycky do hloubky.
Wikan 28.08.2021 19:56
Wikan
Přímo v návodu bylo do hloubky 1" (25 mm) z obou direk tak jsem si na té tyčce udělal puntík, abych… poslední
ml1 30.08.2021 16:06
ml1

Antigenni test ma platnost 3 dny, PCR test ma platnost 7 dni. Pokud je to ta metoda vyterem z nosu, tak antigenni je ze spicky, takze nikoho nic neboli a vysledek je do 15 minut. U PCR se jde tou "spejli" hloub do nosu a u nekoho je to bolestive, vysledek byva do 24 hodin.

Ke kadernici by mel stacit jakykoli test. Tudiz jednodussi je ten antigenni.

Přímo v návodu bylo do hloubky 1" (25 mm) z obou direk tak jsem si na té tyčce udělal puntík, abych návod dodržel a to nebylo rozhodně nijak hluboko. Ale to jsem si dělal sám, to byly takové ty testy v zaměstnání. Později, když jsem zjistil, že ta tyčka je z první dirky nasáklá tak (po 5 otočkách přesně podle návodu), že ze druhé těžko něco přibere, tak jsem na druhou dirku kašlal.
Holiče ani kadeřníky jsem opravdu neměl zapotřebí, takže jsem takové věci řešit nemusel. Ale když se testovalo v zaměstnání, tak snad mělo čestné prohlášení zaměstnavatele stačit (i do hospody). Úřední test je potřeba snad jen na překročení hranic a podobné oficiální věci.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru