Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Nejepičtější sci-fi seriál roku: Nový trailer Nadace ukazuje pád Galaktické říše

Literární klasika Isaaca Asimova se dočká seriálové adaptace – a pořádně rozmáchlé! Plnohodnotný trailer Nadace láká na pořádnou sci-fi epiku.

Jedna z nejočekávanějších seriálových událostí roku se nezadržitelně blíží. První díl Nadace podle slavné předlohy Isaaca Asimova uvidíme už 24. září a nyní jsme se dočkali opravdu velkolepého traileru.

Bližší info je v článku Nejepičtější sci-fi seriál roku: Nový trailer Nadace ukazuje pád Galaktické říše

Fíha, Nadace je tu!

Předmět Autor Datum
Co jsem slyšel, tak by si to prý zasloužilo podtitulek "Aneb Nadace, jak ji neznáte" :-D nový
gilhad 22.08.2021 22:18
gilhad
No, neco kolem mne probehlo, a vytirani si kakadiry knihou je prej nemale. BMW - hraje Hariho Seldon… nový
lucifer 23.08.2021 09:12
lucifer
S takovym superlativem to asi nebude nic moc. Si radeji pockam na tredi radu Orville :) nový
Dwane Dibbley 23.08.2021 18:40
Dwane Dibbley
Orville Líbí se mi. nový
IQ37 23.08.2021 18:48
IQ37
A druhou Picarda. poslední
lucifer 23.08.2021 20:41
lucifer
trailer Nadace láká na pořádnou sci-fi epiku... Nejepičtější sci-fi seriál roku... Mě by zajímalo,… nový
IQ37 23.08.2021 18:47
IQ37
Aby z toho nebyla nakonec depka. nový
Prasak 23.08.2021 19:37
Prasak

No, neco kolem mne probehlo, a vytirani si kakadiry knihou je prej nemale. BMW - hraje Hariho Seldona cerna lesba s jednou nohou? Pokud ne, budu zklaman. :-D

...a furt plati co jsem napsal uz nekde pred casem - snazit se zfilmovat "Nadaci" je desna blbost, je to imho nemozne. Kdyby si vybrali spis sagu s roboty, udeali by mnohem lip.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru