Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem win11 - začátek totall controll

Ahoj, windows11 vyžaduje připojení k internetu + mrkvošroft účet... co když mi spadne sít to si vůbec nezapnu PC? Taktéž jsem četl že by to mělo vyžadovat i kameru kde bude rozpoznání obličeje.... tj. bude nás při práci kontrolvat AI + se informace budou odesílat na server.... Nevíte o tom něco? Jaký na to máte názor?

Předmět Autor Datum
Win11 nevyžaduje pripojenie k internetu,pokial PC nieje k internetu pripojený,win11 akceptuje rovnak… nový
audax mobile 20.07.2021 22:44
audax mobile
hm... jo... ono se jednal o verzi S... ale pomalu nám to podsouvaji.... Verze Windows 11 Home vyžadu… nový
err 21.07.2021 00:52
err
Verze Windows 11 Home vyžaduje připojení k internetu a účet Microsoft k dokončení nastavení zařízení… nový
fleg 21.07.2021 08:16
fleg
Odpájať PC od Internetu aby ti to dalo možnosť vytvoriť lokálny účet... tak to je dobrý vtip,... vo… nový
Ale 21.07.2021 18:25
Ale
Verze Windows 11 Home vyžaduje připojení k internetu a účet Microsoft k dokončení nastavení Tak se… nový
HPET 21.07.2021 14:08
HPET
On myslel tym to, ze mu instalator nepovoli ist dalej bez MS uctu, co sa naozaj deje uz od urciteho… nový
fleg 21.07.2021 14:36
fleg
To se říkalo o desítkách taky... telemetrie fůůůj.... O osmičkách jakbysmet... O nutnosti kamery ni… nový
Moas 21.07.2021 07:52
Moas
ty uz prestan zo seba robit idiota, takisto nepouzivaj anglicke slova, ak anglictinu neovladas, pise… nový
fallon 21.07.2021 08:52
fallon
On to asi bere podle filmu "Total Recall". nový
Wikan 21.07.2021 09:36
Wikan
Osobně jsem tento pravopis bral jako takové ty úmyslné chyby pro zaujetí pozornosti, v anglištině se… poslední
ml1 22.07.2021 13:17
ml1
Názor mám, že na nějaký/jakýkoliv Windows kašlu a systém mám pod kontrolou já :puff::beer: nový
gilhad 21.07.2021 13:33
gilhad
Nepoužívej termíny, kterým nerozumíš. ZP? nový
mif 21.07.2021 13:43
mif
To až skončí podpora desítek, tak asi vyhodím PC z okna a zvýším prioritu procesu reálný život :-D S… nový
Sempron 21.07.2021 13:46
Sempron
... a nejhorší je smrt z vyděšení. nový
host 21.07.2021 18:23
host
Už léta používám linux a takové koniny mě natrápí. Poslední jsem kupoval windows 7, ten ještě na něk… nový
ml1 22.07.2021 13:08
ml1

Win11 nevyžaduje pripojenie k internetu,pokial PC nieje k internetu pripojený,win11 akceptuje rovnako ako ostatné staršie win miestne užívateľské účty….internet je vyžadovaný len pre služby systému,ktoré nieje možné previesť offline,alebo pre aktiváciu cez internet,rovnako ako predošlé win…

hm... jo... ono se jednal o verzi S... ale pomalu nám to podsouvaji....
Verze Windows 11 Home vyžaduje připojení k internetu a účet Microsoft k dokončení nastavení zařízení při prvním použití.
Přepnutí zařízení z režimu S ve Windows 11 Home také vyžaduje internetové připojení. Více informací o režimu S najdete zde.
U všech verzí Windows 11 je vyžadován přístup k internetu pro zajištění aktualizací, stahování a využívání výhod různých funkcí. Některé funkce vyžadují účet Microsoft.

To se říkalo o desítkách taky... telemetrie fůůůj....
O osmičkách jakbysmet...

O nutnosti kamery nic nevím.

Účet MS (a tedy Internet) potřebuješ pro aktivaci licence, pro běh OS samozřejmě žádný Internet potřeba není (krom online služeb co si sám nastavíš, pochopitelně).

Už řadu let si mnoho sw aplikací nenainstaluješ (resp. neověříš licenci), pokud nemáš funkční Internet. Ani ty blbé hry na steamu si nezahraješ, pokud nemáš funkční Internet nebo předem check-out na hru.

Doba se posunula, historicky byla "nutnost" mít rádio, aby byl člověk v kontaktu se světem. Pak přišla televize. No a pak přišel Internet. Rádio a televize jsou dnes anachronismy, jejich místo zaujal Internet. Nevidím žádné negativum v nutnosti být online pro aktivaci nebo aktualizaci čehokoliv.

Osobně jsem tento pravopis bral jako takové ty úmyslné chyby pro zaujetí pozornosti, v anglištině se to prý běžně používá, v reklamách a v marketingu obecně (někdy taková chyba tak zakoření, prříklad si prý 80% lidí myslí, že brouk se píše "beatle"), v češtině tento způsob upoutání pozornosti většinou působí hloupě.

To až skončí podpora desítek, tak asi vyhodím PC z okna a zvýším prioritu procesu reálný život :-D S téma desítkama se dá ještě poprat pokud clovek neni noob, telemetry vypnout, aktualizace off ale jestli toto si uz vynucuje net a ucet pri instalaci a hned to nastreli updaty tak to slavnostne nezni.

Už léta používám linux a takové koniny mě natrápí. Poslední jsem kupoval windows 7, ten ještě na několika počítačích dožívá (stejně jako vista, xp, 2000 a jedny 98), ale novější jsem už nepoužíval, na všech nových počítačích mám nějakou distribuci linuxu (většinou mint). Ale tak jako to v těch desítkách neni až tak horké, jak to vypadalo, tak snad nebudou ani jedenáctky tak nesmyslné. A pokud budou, je zde alternativa. Ale že takové techniky nepoužívá, to bych si ani omylem jistej nebyl (a když ne on, tak klidně nějakej mallware). Nejlepší ochranou je tak nemít mikrofon, kameru a pokud možno ani připojení k internetu.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru