Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Skusenosti po ockovani

tady u toho covidu je furt ten zasadni problem v tom, ze je to nova vec, takze se doporucujou postupy, ktere davaji smysl podle aktualnich poznatku. A ty poznatky se kazdou chvili vyviji, upravuji, meni.

Treba L-Core s tim, jak caulidi zvedl imunitu po covidu ze 3 mesicu na 6 - ono to ale neni jen u nas, to samy resi i jiny zeme a i v jinych zemich berou tu imunitu 6mesicni. A v jinejch zemich asi nemaji caulidi, ne?

Jinak mam pocit, ze jsem nekde zahlidla, ze ockovani se ma brat jako poskytujici imunitu po dobu 9 mesicu (to moje slavny "nekde to zahlidnu a pak zapomenu, kde jsem to vlastne videla" uz me nekdy fakt stve :-D). Ale i tohle muze byt jen docasne reseni, nez se ukaze, jestli to nakonec taky neni jinak. Treba nakonec dojde taky k tomu, ze ti, co covid prodelali, se budou brat za imunni nafurt. Ale musi se nejdriv vybadat, jestli to tak opravdu je. Uz ted se ale myslim tusi, ze ta imunitni odpoved je stejne u kazdeho jina, takze vi buh, jak to cely nakonec skonci.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat