Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Skusenosti po ockovani

Očkování Pfizerem:
Máma: 1. dávka - asi 2-3 dny bolest celé paže, omezená hybnost ruky. 2. dávka - vůbec nic, ani bolest v okolí vpichu.
Táta: 1. dávka - 2 dny slabá bolest v okolí vpichu. 2. dávka - po 2 noci zimnice (při očkování byl upozorněn od doktora, že se může vyskytnout horečka nebo zimnice, protože měl před cca 4 měsíci Covid se silnými příznaky, byl měsíc v nemocnici)
Já: 1. dávka - 2 dny slabá bolest v okolí vpichu (pokud jsem v noci lehl na levou ruku, vzbudil jsem se). Na 2. dávku zatím čekám (17. června)

Očkování Astra Zenecou:
Bratránek + jeho manželka: 1. dávka - 2 dny slabá bolest v okolí vpichu. 2. dávka - asi 3 dny v posteli, horečky, totální slabost. Covid neprodělal ani jeden z nich (resp. pokud ano, byli zcela bez příznaků).
Jedna známá: 1. dávka - 2 dny slabá bolest v okolí vpichu. 2. dávka - první večer zvýšená teplota, pak už OK. Covid prodělala asi před půl rokem se středně silnými příznaky, podobnými chřipce.
Další dva známí - podobný průběh jako bratránek s manželkou, tj. po druhé dávce pár dní mimo. Covid prodělali bez příznaků

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat