Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Co se na nás chystá - datové schránky "ex-offo"

Odpovím v jednom příspěvku tobě i Neradymu.

Tak předně jsem nikde nenapsal, že je to pro něčí dobro jak mi podsouváte. Tuto tezi rovněž ze srdce nesnáším.
Za druhé nejsem žádný zastánce ani nadšenec státní agendy a podávání zhovadilých hlášení a komunikování se státem. Také bych byl samozřejmě nejradši, kdybych se státem komunikovat a zasílat mu cokoli nemusel vůbec. Leč není tomu tak a ani já ani vy to bohužel nezměníme.

Argument typu, že nemám internetové připojení v dnešní době u pisatele příspěvku do internetové diskuse neobstojí. Ano, monou existovat lidé bez přístupu k internetu. Ano, teoreticky i tito lidé mohou podnikat. (neotroufám si odhadnout jejich množství, ale nemyslím že jich bude hromada) Ano, pro ně je to nepříjemnost.

Jedním ze znaků inteligence jedince je schopnost přizpůsobit se novým podmínkám(prostředí) nebo vymřít.Takový darwinův výběr v praxi.
A že by zrovna povinnost komunikovat jako podnikatel se státem/státními orgány výhradně datovkou bylo z těch všech státních kravin a omezení, co se po člověku vyžaduje to nejhorší mi opravdu nepřijde.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat