Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Co se na nás chystá - datové schránky "ex-offo"

Určitě chceš jen naše dobro a já ho nechci to je celý problém. Družstvo mi určitě koupí každých pár let počítač a bude platit internetové připojení. Stát mě zadarmo naučil číst a psát a to využívám. Stát mi nekoupil počítač a neplatí internet, tak proč bych měl někomu usnadňovat jeho práci, pokud mi kurví benzín, zvyšuje daně z nemovitosti, šikanuje kvůli kotlům na tuhá i plynná paliva, během pár měsíců zdraží energie o 100% a provádí další věci o které nestojím. Ať si všichni nechají dobro pro sebe a neobtěžují s tím lidi, kteří o to nestojí. Já je také neobtěžuji svým dobrem. Je to stejné jako když ti vegani vnucují jejich postoj k životu, také usilují jen o tvoje dobro, nebo jako když ti lékař říká aby si nepil a také chce tvé dobro a většina to nedodržuje. Pokud ti to vyhovuje tak si to užívej a nevnucuj to jiným, oni ti také nevnucují svoje řešení pomocí pošty a podatelny. Jelikož nemám účet v bance a důchod mi doručuje pošta, tak se snažím, aby nám stát poštu v naší vesnici nezrušil. Vedení pošt neustále sleduje jaké má pošta výkony a usiluje o její zrušení a já se snažím aby k tomu nebyl důvod a pošta měla dostatečně práce. Dokonce chodím posílat dopisy a peníze v dopoledních hodinách mimo podělí a středu, aby vedení nemělo důvod omezovat provozní hodiny pošty v naší obci. :-)

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat