Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Co se na nás chystá - datové schránky "ex-offo"

Z mého pohledu je to nevýhodné pro ty, pro které byl byl výhodnější předchozí postup.

Já nevolám po zavádění nových možností, ale jen po nerušení těch stávajících.

Pro koho je přechod na nové výhodnější, ten přejde na nové, pro koho výhodnější není, zůstal by na stávajícím.

A kdyby těch, pro které nový výhodný není bylo jen pár, tak by to určitě nebyla taková zátěž ho ponechat a nemuselo by se to hlava nehlava zřizovat všem.

Prostě jsou lidi, kterým nový způsob ušetří a ti na něj přejdou a jsou lidi, kterým neušetří a ty na něj přecházet nechtějí.

Já se přebírání obsílek nikdy nebránil ale on mi ani nikdo žádné moc neposílá, není důvod. (Teda pokud nepočítám teď tu nesmyslnou výzvu k zaplacení určené částky za nezákonné pakrování na místě pro invalidy, kde jsem na ty polycajty zašel a ukázalo se, že tam mají ve svých vlastních podkladech i fotku toho vozidla s jasně viditelným průkazem ZTP, který k tomu parkování opravňuje, takže to celé prostě zrušili.)

Do doby kamenné se nevracím, prostě chci jen používat to, bylo zavedeno v 21. století, a stále funguje bez problémů a bez námahy. (A OCR naprosto v pohodě zvládá tiskací písmena už příšerné mraky let, takže nikdo neměl důvod nic přepisovat.)

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat