Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Co se na nás chystá - datové schránky "ex-offo"

Ja sve soukrome e-maily pouzivam ve webovem rozhrani (gmail) a ten mi rozhodne maily po 3 mesicich nemaze :) O tom softwaru vim, ale ze by se mi kvuli datovce chtelo instalovat nejaky dalsi software jen proto, abych tam mohla mit zpravy neomezene... to se mi fakt uplne nechce. Proc nemuze mit stejne funkce webove rozhrani? Proc tam nemuzou zpravy byt trvale?

Ja v principu proti datovce jako takove zadny zasadni namitky nemam, ale to provedeni, ze zakladni verze vlastne za moc nestoji a lidi si kvuli tomu instalujou jinej software, aby to vubec mohli nejak rozumne spravovat, me fakt neuchvacuje.
Plus to, ze mi stat vnutil neco, bez ceho se zatim vicemene obejdu. Mozna bych si ji casem zridila dobrovolne, ale prave na zaklade toho, co jsem o ni cetla, jsem nemela zadnou motivaci. Dokud jsem to nedostala befelem. No a porad me nic nemotivuje ji pouzivat, protoze si musim bud instalovat dalsi software, nebo kupovat trezor, aby mi z ni nemizely zpravy. Nebo se smirit s tim, ze zmizi, zejo.
Proste z meho uhlu pohledu to ma do uzivatelske privetivosti dost daleko.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat