Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Co se na nás chystá - datové schránky "ex-offo"

Dik za info.

Ja se datovce branila vicemene prave proto, ze jsem nekde cetla o tom mazani zprav a dalsich opruzech, takze mi to prislo jako ze to sice mozna je dobry, napad, ale mizerne provedeni (coz teda asi stejne je, kdyz k tomu musi existovat externi programy, aby to vubec fungovalo nejak rozumne). Asi mi tam vadi i to, ze jakmile ji mam, tak uz tam je snad i povinnost komunikovat pouze jejim prostrednictvim.

Jako OSVC ji teda bohuzel pristi rok dostanu, ale snad to s tim programem bude privetivejsi.

Pocitacove gramotny uzivatel docela i jsem, ale mozna prave proto mi to statni provedeni datovky prislo spis zoufale.

Jinak teda jeste dotaz. Posledni dva roky jsem podavala danove priznani i prehledy online - danove priznani pomoci portalu "Moje dane", prehled na socialni pres web CSSZ, prehled na zdravotni pres portal zdravotni pojistovny. Muzu to takhle delat i nadale, nebo budu muset tou datovkou?

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat