Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Co se na nás chystá - datové schránky "ex-offo"

Pro mě je výhodnější a jednodušší mít šanon, kde v případě potřeby najdu i přez 20 let staré papíry, které po mě stát chce (ano opravdu se to stalo osobně mě a opravdu jsem je našel), v použitelném stavu, aniž bych musel platit za ověřování, udržovat časová razítka a všechny ostatní nesmysly.

Přitom dopis dostanu kdykoli, bez ohledu na to, zda mi zrovna funguje počítač, mám tam nainstalovaný požadovaný software, ... založení papíru do šanonu je jednoduchá operace a nepožaduje žádnou další údržbu a nestojí mě čas, námahu ani peníze.

A samozřejmě, že ten šanon mít stejně musím, zatímco datovou schránku nikoli. Zatím, naštěstí. A ten šanon stejně budu muset mít, i kdybych si pořídil těch datových schránek třeba pět. Takže pořízení a následná údržba datové schránky je pro mě jen práce navíc, které mi osobně nepřináší žádnou výhodu, jen zbytečnou námahu, starosti a rizika. Nestojím o ni a nepotřebuju ji a rozhodně nechci, aby mi ji někdo vnucoval.

Takže podle stejně pitomé "logiky" bych teda měl trvat na tom, aby se všem ostatním datové schránky zakázaly ...

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat