Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Tak jsem se dnes sečetl.

Asi půl hodiny jsem běhal po bytě a měřil každej kamrlík a pak sečítal a násobil, abych do kolonky kolik m2 má náš byt uvedl aspoň přibližný údaj. Nevzpomínám si, že při minulém sčítání bych to musel dělat.
K čemu jim to bude dobré? Že by mi do bytu chtěli nasadit nějakého podnájemníka?
:-(:beer:

Předmět Autor Datum
Paranoiku. Posledně jsem do kolonky napsal 16m2, do víry Jedi a dětí osm. Nikoho to nezajímá. nový
mif 08.04.2021 22:03
mif
Hodně mírná nadsázka... Do budoucna s tim počítej. Liberální mládež bude usilovat o zrušení soukrom… nový
Jan Fiala 08.04.2021 22:41
Jan Fiala
No tak to musíme všichni volit Okamuru a Vandase, aby nastal ráj na zemi! Na druhé straně je mi to… nový
L-Core 09.04.2021 14:09
L-Core
Já ty m2 nějak odhadl, zhruba jsem to věděl, nechtělo se mi jít hledat nějaké papíry a smlouvy. A mě… nový
Karel04 09.04.2021 09:56
Karel04
Já jsem to měl za 8 minut i se svojí spolusockou. nový
IQ37 09.04.2021 10:37
IQ37
Údaj o velikosti bytu (a spíše podrobnější) byl ve sčítání vždycky. V minulém i tomto režimu. poslední
L-Core 09.04.2021 14:11
L-Core

Hodně mírná nadsázka...

Do budoucna s tim počítej. Liberální mládež bude usilovat o zrušení soukromého vlastnictví včetně nemovitostí (platí pro plebz, ne pro elity) a pokud budeš nadmerecny, i nějakého imigranta nafasujes.

Mimochodem, tuším vcera byl v TV zajímavý film Dárce (The giver)

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru