Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailemAnketa Zastřelení grázla na severním Plzeňsku

Trosku zbytocna otazka a anketa.
Mna by na tvojom mieste skor zaujimal nazor ostatnych;o).
Takze za mna...taketo pripady su rozporuplne. Ano sugestivne si nam tu podal pribeh nevinnej obete a grazla, kde si nezabudol dodat, ze slo o nebepzecneho recidivistu a podlozil to dokazmi.
Takze s istotou vieme, ze slo o grazla, ktory nikomu chybat nebude, ale...
Vedel toto vsetko aj strelec v case strelby? Pochybujem.
Takze skusme byt objektivny, pretoze taketo pripady mozu zalozit pomerne nebepecne precedensy ake pozname v USA a to napriklad, ze ta niekto zastreli lebo si na jeho pozemku. Takisto obrana strelnou zbranou so smrtiacim koncom voci kradezi je rozporuplna, aj ked ja s nou viacmenej suhlasim.
Nicmenej sa obavam, ze zlodeji kvoli tomu kradnut neprestanu...skor sa zacnu sami ozbrojovat a zabijat pri lupeziach, kde by k tomu nedoslo keby nechodili na tie lupeze ozbrojeni.
Co si budeme hovorit, drviva vacsinou zlodejou ide kradnut a nie zabijat, takze chodia neozbrojeni. Dnes.
Zajtra sa mozu zacat vsetci preventivne ozbrojovat a mozno obete zacnu tahat zase za kratsi koniec, pretoze vacsina zlodejov bude ozbrojena, kym vacsina obeti nie.
Tym som chcel len poukazat na rozporuplnost pripadu.
Keby som sudca samozrejme majitela oslobodim.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat