Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Detektivka, ktoru neviem vyriesit

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=352855959539275&id=112680336890173

Na toto sa prosim pozrite!! Je to veľmi zaujímavá stopa, ktorá nebola nikde zverejnená. Ak som si spojil výpoveď Judity, že nože položila na podlahu a v izbe podľa trasologie bola iba raz, nie je možné, aby nože (evidentne zaschnuté - žiadna krv sa neobtiskla do sivého ručníku- a to by predsa musela) dala do šuplíka ona. Otázka je, kto je tam dal. Ak ste videli fotografie z miesta činu, všimnite si nezabezpečené stopy (ktorá je aj vo videu vo fb odkazu), prečo takto objektívne odlišnú stopu OČTK nezabezpečila? Možno mali dôvod. Nechcem tu rozdúchavať emócie o vine a nevine, ale ak by sa toto potvrdilo, tak sa modlím za všetkých Slovákov, aby sa tiež nestali obeťou systému! Týmto som 100% presvedčený o jej nevine!
Zabezpečila to nejaká žena z Česka. Písal som jej, či to niekomu posielala. Takže podnet na prešetrenie zasielala na GP v Bratislave, krajské riaditeľstvo kriminálnej polície v Žiline, takmer všetky slovenské médiá a to všetko už pred niekoľkými týždňami a čítali ste o tom niečo? Nie !! podivné, že ?! Takáto senzácia a nikde ani riadok??

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat