Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Detektivka, ktoru neviem vyriesit

Nechcel som sa az tak velmi rozpisovat, zase by som ol obvineny z grafomanie;o).
Stopy krvi vo vytahu nasli, ale vyhodnotili ako stopy, ktore tam priniesli zachranari...ti si totizto ked tam sli vo vytahu ziadnu krv nevsimli.
Sustrast vraj rodicia poslali (po roku, co je divne), ale otec Tomasa ju hodil do kosa neotvorenu (vraj).
Na RTVS bola o tom reportaz, da sa najst na FB, respektive cez Google, ale pride mi dost emotivne ladena v prospech Judity.
Inak niektore dokazy proti Judite su trosku usmevne...vraj pisala spoluziakom, ze Tomasa zabije. Matka to zdovodnila tak, ze to bolo v zmysle...dnes mi Tomas volal 75x, ja ho asi zabijem....co sa bezne stava...aj mna tu mozno par ludi uz chcelo takto virtualne zabit;o).
Ja bezne hovorim synaorovi, ze ho dorazim, ked...bla bla. Proste taketo dokazy mi pridu trosku vytrhnute z kontextu.
Inak moj nazor je tiez, ze to musela spravit ona len mi chyba motiv a to prevedenie ma matie.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat