Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Blatný: Není možné naložit vakcíny do auta a rozvážet je po městě

Ministr zdravotnictví Jan Blatný (za ANO) v pátek apeloval na to, aby města nerozvážela vakcíny svépomocí, protože to podle něj může ohrozit distribuci. Reagoval tak na počínání Prahy, která kvůli chybějícímu distributorovi vzala situaci do svých rukou. ...

Zatracení papaláši, hnát je bičem!!!
Holt se "nevysoutěžilo", která firma dá nejvyšší všimné, aby získala ten výnosný kšeft.
Vzpomněl jsem si, jak sprejeři posprejovali Karlův most a zatímco papaláši řešili co s tím a kdo to má odstranit, jeden co s tím měl zkušenosti to odstranil sám a papaláši neměli o čem rokovat.

https://prazsky.denik.cz/zpravy_region/ocisteni-karlova-mostu-neodborne-tsk-praha-sprej-graffiti-pamatkari-20190729.html
https://www.novinky.cz/domaci/clanek/ministr-blatny-ke-zmenam-v-ockovani-40352255

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Pokud někdo hledáte, komu poděkovat za to, že skoro nesmíme vystrčit nos z baráku, tak tenhle týpek…
Yarda 11.03.2021 12:24
Yarda
To je rok staré :)
L-Core 11.03.2021 12:26
L-Core
Ale furt platné, bohužel. Nebo myslíš, že týpek zmoudřel? Tedy pokud tam něco nechytil a nezaklepal…
Yarda 11.03.2021 16:11
Yarda
To je přece jasný troll, proč by měl kdokoli rozumný řešit, jestli zmoudřel?
Kurt 11.03.2021 16:13
Kurt
Mi to připadá jako ironie nebo sarkasmus. nový
IQ37 12.03.2021 10:12
IQ37
Obojí je možné. :-) Troll je v internetovém slangu obvykle anonymní účastník on-line diskusních fór… nový
Kurt 12.03.2021 10:15
Kurt
Otázka je, nakolik je ta definice pravdivá. Protože tohle by znamenalo, že autor sarkastického přísp… nový
IQ37 12.03.2021 11:29
IQ37
Já bych dal důraz na tuhle část: hlavním smyslem je vyprovokovat ostatní uživatele k emotivní odezv… poslední
Kurt 12.03.2021 11:36
Kurt
No, však to je přece ten správný přístup! To jenom ty si z toho děláš prdel. :-D nový
IQ37 12.03.2021 10:10
IQ37

Obojí je možné. :-)

Troll je v internetovém slangu obvykle anonymní účastník on-line diskusních fór, chatů či blogů, který zasílá záměrně provokativní, urážlivé nebo irelevantní (off-topic) příspěvky k citlivým tématům, jejichž hlavním smyslem je vyprovokovat ostatní uživatele k emotivní odezvě nebo jinak narušit normální, věcnou diskusi. Činnost trolla bývá v internetovém diskurzu nazývána trollingem či trollováním.

Já bych dal důraz na tuhle část:

hlavním smyslem je vyprovokovat ostatní uživatele k emotivní odezvě nebo jinak narušit normální, věcnou diskusi

Pokud má autor sarkastického komentáře jiný cíl, pak to nebude troll.
Ale definic lze jistě najít více, nemusí být vždy exaktně shodné - stejně tak, jako vnímání takového počínání ze strany čtenářů.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru