Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Zpravodajství nesleduje 37 procent lidí, přibývá jich, ukázal průzkum

https://eurozpravy.cz/kultura/media/zpravodajstvi-nesleduje-37-procent-lidi-pribyva-jich-ukazal-pruzkum.e37b83a8/

A já se ani nedivím. Kamkoliv vlezu, narazím jen a pouze na covid a na Babiše. Už mám fakt strach otevřít si pivo, co na mě vyskočí. Vždy jsem se pokládal za tvora, který je rád "v obraze", ale musím sám sobě přiznat, že čím dál častěji zpravodajské portály ignoruju (na TV nehledím a papírový tisk si nekupuju). Jak to máte vy?

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Momentálne sú správy zaručeným spôsobom, ako si zhoršiť náladu. Politiku neznášam, to u mňa platilo… nový
haseimpfeffer 18.02.2021 22:12
haseimpfeffer
Jo vidiš! Na rádio jsem zapomněl... Osobně poslouchám jenom Rock Max a tam politika ani koňůra není… nový
mif 19.02.2021 07:43
mif
Na zpravy se nedivam, jen obcas co na me vyskoci na netu. Tv mam jen na plejko, filmy, serialy a ob… poslední
Al Capone 19.02.2021 12:44
Al Capone

Momentálne sú správy zaručeným spôsobom, ako si zhoršiť náladu. Politiku neznášam, to u mňa platilo už pred covidom. V TV som za posledné 3 roky aktívne sledoval dohromady asi 5 športových prenosov a možno 1-2 dokumenty. Ak má niekto TV pustenú v mojej blízkosti, snažím sa pričiniť o to, aby v nej správy v čase mojej prítomnosti nebežali.

Ak mám zapnuté rádio, vyberám si z ponuky staníc spravidla tie s čo najmenším zastúpením hovoreného slova, opäť kvôli správam.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru