Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Netflix Death note - serial

Death note je stara klasika z roku 2006, ale....skoro nemam slov.
Asi najlepsi scenar aky som kedy videl aj ked v poslednej stvrtine uz straca tempo. Bohuzial klasicke anime poplatnej tej dobe, cize graficky ziadne orgie, ale ten scenar to vsetko vynahradzuje
Tento serial som skusol za asi 2 dni a kedze ide o cca 40 dielov po 20-25min, je to hutnych 14h a 11min zazitkovych orgii.
O co ide?
[92290-death-note-zapisnik-smrti-movie-jpg]
Jeden z bohov smrti (Shinigami) sa nudi a tak "strati' svoj zapisnik (Death note) a ten na zemi najde mlady student Light. Nadpriemerne inteligentny chlapec rychlo pochopi ako vyuzivat zapisnik (koho meno tam zapise ten zomrie) a zacne trestat zlocincov ako samozvany sudca.
Situacia sa mu vsak vymkne coskoro z ruk a mrtvych pribudu a zdaleka uz nejde len o zlocincov.
Oproti geniusovi Lightovi sa vsak postavi rovnako genialny a tajomny L a suboj macky s mysou sa zacina.
Ako som povedal na zaciatku neuveritelny scenar vyniesol u mna nadpriemernych 90% a keby niet tej infantilnej grafiky dam mozno aj 100%...vlastne asi nie, ten zaver bol uz trosku vlaznejsi, tak 99;o).
Na CSFD nadpriemernych 88%.

Pozor na pokus o natlacenie tychto 14h neskutocnej zabavy do 2h filmu z roku 2017...samozrejme to robili amici a dopadlo to velmi nestastne (Na CSFD 44%, u mna 30-40% tiez len), takze ak si to pozriete tak urcite ako anime serial z rokov 2006-2007.

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Poprvé slyším o tomto, ale vyuerá to opravdu úžasně, někdy když si najdu čas, tak se na to podívám :… nový
Jozeffk 22.02.2021 12:08
Jozeffk
Já to shodou náhod viděl poprvé cca před 1 měsícem, kdy mi kamarád "půjčil" login do netflixu. A za… poslední
Araneus84 22.02.2021 12:14
Araneus84

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru