Předmět Autor Datum
Áziati boli vždy divní. :-D Ich vkus moc nechápem. Ale odhliadnúc od historického kontextu je Inter…
Hastrman 08.12.2020 16:14
Hastrman
Na video se kouknu později. Ale vloni v Itálii jsem se musel smát, když si tam právě číňani v obchod… nový
ml1 08.12.2020 18:02
ml1
Ona vás ta sranda přejde, až sem vtrhnou s těmi čepicemi a vytlučou vás, jako hady. :-) poslední
IQ37 08.12.2020 20:53
IQ37

Áziati boli vždy divní. :-D Ich vkus moc nechápem.

Ale odhliadnúc od historického kontextu je Internacionála chytľavá pesnička, až moc chytľavá....

EDIT: Navyše, to sú vlastne Číňania? Takže pri nich ozaj nie je žiadny dôvod sa nad tým vzrušovať. Divnejšie by to bolo pri Japoncoch alebo Juhokórejcoch. :-)

Na video se kouknu později. Ale vloni v Itálii jsem se musel smát, když si tam právě číňani v obchodu přehrávali internacionálu. Přišlo mi to trochu divné, ale pak jsem si uvědomil, že to je čína. Já s tím problém nemám, v minulém režimu jsem zažil akorát dětství, takže znám spíš parodie typu "poslední žárovka praskla" nebo "již vzhůru kanci týdle země" (pravda o moc víc jak těchto pár slov si nepamatuju).
Jo a všechny tyto písničky byly chytlavé, třeba to pro příští generaci někdo přespívá s jiným textem a bude z toho hit.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru