Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Tady někdo nepochopil vtip.
Wikan 08.11.2020 18:48
Wikan
Ale vůbec bych se nedivil, kdyby to bylo reálné. první stupně se stíhat dají, ale nechtěl bych se uč…
Jan Fiala 08.11.2020 19:11
Jan Fiala
Tento nazor mi tak trochu pripomina....ok nie je to pravda, ale mohla by byt! Taketo "vitazstva" od…
fleg 09.11.2020 08:30
fleg
To že nad stodolou krúžil vrtulník a postrelenie učiteľa je samozrejme nonsens a hádam sa to nikdy n…
Hastrman 09.11.2020 09:24
Hastrman
Daj odkaz, ja osm to nezachytil a pride mi to ako hoax. Ja na rozdiel od teba do tych skol stale cho…
fleg 09.11.2020 09:34
fleg
Neviem to nájsť, neviem ani ako to mám hľadať, ale mám to z internetu. Bolo to ešte niekedy na jar z… nový
Hastrman 11.11.2020 10:21
Hastrman
Napriklad to, ze ucitelka nema kluce od skoly. nový
fleg 11.11.2020 22:35
fleg
:-D A to vieš ako? V nejakej zapadnutej dedine, kde sa každý s každým pozná, nie je problém, aby ria… nový
Hastrman 11.11.2020 22:46
Hastrman
Argumentacne mi pripominas mojho otca. Ale tomu to odpustam, ma uz svoj vek. Vcera mi tvrdil, ze Mat… nový
fleg 11.11.2020 22:55
fleg
Ejha, našiel som to. Dokonca detektívka mala ešte väčšie rozmery, ako si pamätám. Neboli to len neja… nový
Hastrman 11.11.2020 23:29
Hastrman
Sice je chválihodné , když pedagozi se snaží, aby dítka něco uměla, ale na druhé straně pokud nějaké… nový
Yarda 12.11.2020 08:46
Yarda
Ale zrazu v pribehu nemame ucitelku, ale celu skolu na cele s riaditelkou. To kapanek meni uveriteln… nový
fleg 12.11.2020 15:37
fleg
Veď ja som tvrdil, že si to už moc dobre nepamätám. ;-) Nie že by to veľa na pointe menilo. Chcel so… poslední
Hastrman 12.11.2020 15:47
Hastrman
Bohužel i tací mají volební právo... nový
jirka44 09.11.2020 17:36
jirka44
Súhlas, ako kašlajúce antény s covidom je jedna vec, plackozemci druhá, ale toto je už fakt fakt prí… nový
Súhlas 11.11.2020 13:02
Súhlas
Tak jsme se zasmali a ted neco z realneho zivota. Kolegyne diky online vyucovani zjistila, ze jeji… nový
RedMaX 11.11.2020 19:40
RedMaX
aby se ty deti cokoli naucili Tak hlavně, že u nás to pomohlo. ;-) nový
Kurt 11.11.2020 19:42
Kurt
Toto má byť tiež humor, ale dosť z toho mrazí... https://www.youtube.com/watch?v=wGyW8VaInw0 nový
Hastrman 12.11.2020 12:24
Hastrman

Ale vůbec bych se nedivil, kdyby to bylo reálné. první stupně se stíhat dají, ale nechtěl bych se učit s druhým stupněm nebo něco řešit s gymplem - vyšší matika apod.
Ona i výuka českého jazyka prošla vývojem a větné rozbory jsou plné cizích slov, která si musíš nejprve nastudovat, abys jim porozuměl.

To že nad stodolou krúžil vrtulník a postrelenie učiteľa je samozrejme nonsens a hádam sa to nikdy nestane, ale už aj na SVK som zachytil prípad, keď si učiteľka v dobrej viere chcela zopakovať v škole s dvoma slabšími žiačkami matematiku, nerozpustila ich síce polícia, no niekto ich udal a učiteľka musela cálovať nemalú pokutu. Takže by som sa nečudoval, že v budúcnosti by to malo potenciál eskalovať do väčších absurdít.

Neviem to nájsť, neviem ani ako to mám hľadať, ale mám to z internetu. Bolo to ešte niekedy na jar za prvej vlny, keď sa zavreli školy. Niekde v nejakej zapadnutej dedine na Slovensku chcela učiteľka doučiť tuším matematiku svojim slabším žiačkam, neviem či rómskeho pôvodu alebo nemali internetové pripojenie. Učiteľka za to mala problémy, vraj za nútenie detí chodiť do školy, keď je zavretá a navyše počas lockdownu. Kto to nájde, dostane zlatého bludišťáka! :beer:

Mohol to byť hoax, ale vôbec nemusel. Tá situácia sa mi zdá úplne reálna, neviem, kde tam vidíš slabiny. Akurát s tou pokutou som si už neni istý, tam ma možno už pamäť klame. Aj keď ani tomu by som sa nečudoval.

Argumentacne mi pripominas mojho otca. Ale tomu to odpustam, ma uz svoj vek.
Vcera mi tvrdil, ze Matovic pozval americkych vojakov, cim porusil ustavu. Jedini amici co tu hcvilu boli boli ti z nudzoveho pristania Blackhawku pri Nitre. Ale otec tam uz videl Matovicove pozvanie.
Alebo, ze kazdy tyzden je v BA demonstracia proti vlade, ale v TV to nedavaju. Ked som sa ho pytal odkial to ma povedal, ze z TV.
Tvoje argumenty su podobne. V tvojom pribehu uz mame 4 osoby. Hotova detaktivka.

Osoby a obsadenie.
Riaditelka, ktora odovzda kluce ucitelke....len tak lebo je blba.
Ucitelka...aktivna ucitelka, co si zavola rodicom a povie nech donesu deti do skoly, ze sa idu ucit, aj ked je karantena.
Neznama osoba...zahliadnuc ucitelku cez okno vola na 158 a bonzuje.
Pisalek miestnych novin...pripad sa rozkrikne a pisalek to hodi da miestneho vydania vacsieho periodika.

Ejha, našiel som to. Dokonca detektívka mala ešte väčšie rozmery, ako si pamätám. Neboli to len nejaké 3 žiačky, ale dokonca viac tried a zakaždým po päť žiakov! To je už na kriminál. Záhada s kľúčami sa vyriešila, bola to samotná riaditeľka! Pokutička tam teda naozaj padla, pamäť ma až tak nesklamala.

Overovanie, či k tomu naozaj došlo, nechám už na teba. Ale podľa mňa to vyzerá dosť reálne.

https://www.cas.sk/clanok/1022507/zakladna-skola-v-senici-porusila-prisne-pravidla-otec-ziacky-bonzol-co-tam-robia-dostali-pokutu/

Tak jsme se zasmali a ted neco z realneho zivota.

Kolegyne diky online vyucovani zjistila, ze jeji 8 lety syn je snad jedinej ze 3. tridy normalni prazske ZS, ktery umi cist plynule. Zbytek deti kokta, cte po slabikach nebo necte vubec.

Jako dost tragicky teda, kdyz si uvedomim, ze v 8 letech uz jsem mel prectenou polovinu mayovek.

A ikdyz to nelze svadet jen na covid, tak soucasne "nevyucovani", vetsina deti vyklad ucitele online neposloucha a deti si misto toho spolu chatujou, urcite neprispiva k tomu, aby se ty deti cokoli naucili a uz to trva pomalu rok! Takze uz bychom se konecne na ten covid mohli vysrat a v zajmu dalsich generaci nahnat parchanty do skol, aby jim tam vtloukli do hlavy aspon neco!

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru