Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailemAnketa Jaký máte názor na evropskou unii?

Pokud to vezmu jenom co se me osobne tyce:

* Zakazali mi peroxid vodiku v koncentraci na leptani DPS
* Zakazali mi olovnatej cin - ten bezolovnatej hnus je za trest
* Zakazali mi nikotin v koncetraci jakou chci a navic pouze v 10ml flastickach. Misto jedny litrovky mam 100 10ml lahvicek
* Zakazali mi toulen a aceton
* Zakazali mi chloristany
* Zakazali mi presny a dostupny rtutovy teplomery
* Zvysili ceny vozidel do neprijemna, aniz bych pocitoval realny ekologicky prinos.
* Obstrukce se zarovkama - doma svitim vyhradne LED, ale hadovi ty tepelny koule proste koupit musim.
* Debilni zakon o susenkach, kterej mozna mel nejak vyznam pred 15 lety, ale kdyz bylo vsechno vyreseny, prijdou s regulaci co uz nema smysl
* Cely GDPR, ktery IMHO napachalo vic skod nez uzitku. Ne ze by ochrana osobnich udaju nebyla dulezita, ale to kam se to dostalo natolik postrada hlavu a patu, ze bez podobnyho zakona by bylo lip.

A to je jenom to, co me napadlo na prvni dobrou, urcite je toho vic, jen si ted nevzpomenu.

Jenze to vubec nebylo gro meho prispevku. Na druhej pokus jsem objevil napriklad toto: https://www.zakonyprolidi.cz/cs/2020-3 - to je vcelku cerstvy zakon, projednany vcelku rychle. A ted mi rekni, komu to realne zlepsilo zivot a co by se asi stalo, kdyby nebyl. To je to, co me principialne vadi, ten strasnej chaos. Nikdo, ale opravdu nikdo nedodrzuje zakony, protoze to nejde. Je jich tolik, ze neexistuje clovek, ktery by je znal vsechny, jsou napsany tak, ze vyklad je siroky a nakonec vlastne vsichni porad neco porusuji. To neni jen vina EU, ale ta tomu vyrazne prispiva.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat