Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem rozdil kvality alkoholu a cena

Jaky je vubec rozdil mezi vodkou za stovku, po které mimochodem je nejmensi moznost bolesti hlavy protoze je to jen voda a lih, a chlastem za 5 stovek? Je to opravdu jen o chuti? Je všude stejnej konzumní etanol? Ja teda radsi preferuju tu prvni variantu, nedela mi problem pit primo z lahve levneho tvrdeho piti a nepoblit se i po dlouhe dobe abstinence bez kocoviny, ale zajima me to protoze nejsem zrovna profik v tomhle oboru :-)

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Pil jsem lepší vodku na Ukraine, která tam byla o hodně levnější než ta výčepní lihovina u nás a roz…
Jan Fiala 15.10.2020 05:50
Jan Fiala
Vodku neznasam, ale na ukrajinski Nemirofku nedam dopustit. Videl som to tam pit na lyzovacke ludi k…
fleg 15.10.2020 07:16
fleg
Vas by napadlo objednat si k obedu flasu vodky? A to obědváš s knedlíkem,brambory nebo samotnou?:-)
Karel04 15.10.2020 08:41
Karel04
No masli sme to prvylrat k reznu so zemiakni. 4 sme vypili flasku pocas obeda. Potom sme tento ritua…
fleg 15.10.2020 08:51
fleg
je to tato? https://drinkcentrum.sk/produkt/nemiroff-vodka-original-40-1l
fallon 15.10.2020 09:00
fallon
Nie som si isty, Nemiroff robi viacero druhov, my sme tam pili jeden len a ten mi velmi chutil, dovi…
fleg 15.10.2020 12:07
fleg
tak si ju objednaj z toho linku, zreferuj kvalitu a potom si objednam tiez :) nový
fallon 16.10.2020 09:13
fallon
Rozdíl není ani tak v kvalitě alkoholu, jako následně v kvalitě opice.
IQ37 15.10.2020 19:18
IQ37
Prave po vodce jakekoliv ceny vopici nemam, ale jak si dam rum bozkov, lehke duneni hlavy prichazi.… nový
Sempron 17.10.2020 02:56
Sempron
Tatra Tea. 52% nový
Mamko Tatić 17.10.2020 11:26
Mamko Tatić
Don Papa ve slevě stojí 8 kil. Za 200 Kč seženeš flašku Heffrona v akci. Ten je docela dobrej, zkus… poslední
Prasak 17.10.2020 12:08
Prasak

Vodku neznasam, ale na ukrajinski Nemirofku nedam dopustit. Videl som to tam pit na lyzovacke ludi k obedu, skusile sme to a odvtedy som si ju nechaval nosit kamionistami domov par rokov. Vas by napadlo objednat si k obedu flasu vodky? Mna predtym nez som to videl a skusil tiez nie.
To s nasimi vodkami nemal nic spolocne. Nebe a dudy.

Nie som si isty, Nemiroff robi viacero druhov, my sme tam pili jeden len a ten mi velmi chutil, doviezt sa toho moc nedalo, takze domov som priniesol len 1-2 flase kvoli colnikom.
Ale moze byt, teda na 90% si myslim, ze je to ona.
Ja som tam bol totizto asi 10-15 rokov dozadu, naposledy mi z nej kamos opil, ked sa mu narodila dcera...a ta ma dnes uz tusim 11 rokov;o).

Prave po vodce jakekoliv ceny vopici nemam, ale jak si dam rum bozkov, lehke duneni hlavy prichazi. Je to tim ze v jednom je jen etanol a voda, v druhym jsou ruzne pridavky a nekvalitni ochuceni z ktereho se mi chce beztak blejt a samotny alkohol.

Takze ma tu nekdo tip, na min 0,5l alkohol ktery dobre chutna do max 450kc? Rad bych porovnal rozdil mezi vodkou za stovku a dobre vyvazenym rumem. Co sem tu kdysi cetl tak Don Papa jde sehnat ve sleve za 250kc, (je to pravda?) jo a nesnasim mentol.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru