Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Obnova zdrojů.

Pokud by se napřiklad plastová láhev dala do ohně co by se s ní stalo? Obnovila by se časem nebo by tento "materiál" byl navždy pryč?

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Ty už jsi tu zas?:-D:-? Opravdu myslíš, že seškvařená plastová láhev by se časem sama obnovila?A mu… nový
Karel04 12.10.2020 02:01
Karel04
Dobrý den, tu adresu jste viděl podle adresy vedle nicku? Mě to dost zneklidnilo, udělalo se mi tro… nový
ejm 12.10.2020 12:05
ejm
Ne, nemusíš se zneklidňovat ani omdlévat, já celou IP adresu nevidím.Ale jsou zde určití jedinci, kt… nový
Karel04 12.10.2020 12:28
Karel04
Uf, děkuju za odpověď. Šlo mi opravdu jen o ten princip v rámci bezpečnosti. Pěkný den. :) poslední
ejm 12.10.2020 12:31
ejm

Dobrý den,

tu adresu jste viděl podle adresy vedle nicku? Mě to dost zneklidnilo, udělalo se mi trochu špatně. Musel jsem na to otevřít otázku, protože jsem nevěděl, zda je to zde standardní. Volebník je na politické otázky. Díky.

Ne, nemusíš se zneklidňovat ani omdlévat, já celou IP adresu nevidím.Ale jsou zde určití jedinci, které podle stylu vyjadřování, gramatických chyb nebo stále stejně debilních dotazů už všichni poznají.A ano, vycházím z té neúplné adresy vedle nicku.I když někteří rafinovaní jedinci ji i mění a myslí si, že to stačí.:-)
Nemohu ale tvrdit, že se někdy v odhadu nespletu.Kromě Nudy, ten se splést snad ani nedá.:-D

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru