Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Jak česká vláda (ne)zvládá komunikaci v rámci koronavirové epidemie?

Tak ja sa na tieto pochybné autority moc nespolieham, v tom je ten rozdiel, ale už by som zas točil to isté dookola, keby som ti mal vysvetľovať prečo a prasaka by už yeblo :-D

Ale kvitujem ti prístup, že chrániš sám seba a nespoliehaš na štát. Lenže pozorujem u teba fašizujúce tendencie, keď chceš ostatným prikazovať, aby sa správali "zodpovedne" a chránili teba. Nadávaš tu na mládežníkov, že sa chcú baviť a normálne žiť. Tak ich prosím ťa nechaj žiť a keď sa ich bojíš, zabarikáduj sa v dome a von vychádzaj iba v hazmat obleku. Oveľa väčšiemu riziku sa vystavuješ, keď nasadáš do auta a môže ťa zoťať hocijaký blbec. Avšak nebudeš hádam zakazovať všetkým šoférovať, či?

EDIT: Inak odporúčal by som ti presťahovať sa na Slovensko. Tu nemá problém naša najvyššia "autorita" zj*bať na tlačovke všetkých občanov jak učiteľ malého kluka, že neposlúchali a že už to nepôjde po dobrom. Seriózne, za použitia vulgarizmov, vyhlási, že si nezaslúžime slobodu a verejne uráža istého pána, ktorý na YT tvorí voči jeho politike kritické videá. To už mi je sympatickejší váš "Čau lidi!" :-D

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat