Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Tour de France 2020

Sledovali jste?

Já jsem velmi spokojen. Jasně, Peťo zeleňáka neobhájil, ale to prostě nemůže trvat věčně. Hlavně mě překvapili mlaďoši a (letos obecně) ta garnitura cyklokroasařů, to je něco neskutečného. Těším se na MS za pár dní a už jsem si i tipnul vítěze, WvA ]:)

Včerejší časovka, to bylo něco NEUVĚŘITELNÉHO. Jen doufám, že se se časem neobjeví vliv nějaké speciální hopsinkové šťávy, rekuperátorů energie uvnitř kol apod. Nic podobného jsem od slavného vítězství Floyda Landise, https://www.youtube.com/watch?v=B0jtawUWwrA, neviděl.

Předmět Autor Datum
Nekoukal, koronavir me naucil radeji nic nesledovat. ]:) Nicmene kamos rikal, ze i TdF ovlivnil koro… nový
RedMaX 20.09.2020 22:43
RedMaX
Jak ovlivnil? Jediný, kdo to chytil, byl ředitel závodu (týden byl mimo). Akorát, že lidi kolem trat… nový
L-Core 21.09.2020 08:01
L-Core
Pro ostatni: Na Champs Élysées nikdo neprisel, bylo tam prazdno. Francouzi to bojkotovali. Nedivim… nový
RMX 21.09.2020 21:17
RMX
Na Champs Élysées nikdo neprisel, bylo tam prazdno. Francouzi to bojkotovali. Ty jsi opradvu jezdec… nový
HPET 21.09.2020 22:36
HPET
Nesledoval - až budu chtít vidět výdobytky moderního farmaceutického průmyslu, tak zamířím na příslu… nový
Moas 23.09.2020 10:51
Moas
Mně vlastně nevadí, jestli někdo zobe (některé hlasy říkají, že zobou všichni). Prostě mě silniční c… nový
L-Core 23.09.2020 11:04
L-Core
Také sleduji TdF. Co však nesnáším jsou výstupy občanů podél stoupání. To si říkám, že by to chtělo… poslední
nerady 23.09.2020 21:18
nerady
+1 nový
Hanyse.k 23.09.2020 12:03
Hanyse.k

Pro ostatni:

Na Champs Élysées nikdo neprisel, bylo tam prazdno. Francouzi to bojkotovali.

Nedivim se, cely to byl podvod. Howgh

P.S. Tata to sledoval, takze info je od nej. Rikal, ze po tomhle si sledovani TdF pristi rok hodne rozmysli.

Také sleduji TdF. Co však nesnáším jsou výstupy občanů podél stoupání. To si říkám, že by to chtělo policisty z Indie (ti se dokážou řádně otáčet s dlouhou holí) a připadá mi to, že po dobu konání TdF mají všechny blázince ve Francii prázdniny a chovanci stojí podél silnic kde cyklisti jedou. Jinak parádní časovka. Při první etapě za deště ve městě kde postupně víc jak polovina spadla a při tom krupobití jsem je litoval.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru