Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailemAnketa Udrzi sa Lukasenko v Bielorusku?

Mě by spíš zajímalo jak a do jaké míry je v tom zapleteno Rusko, a jestli byl rozbuška Lukasenko zvolen jen za účelem vyvolani nejaké priciny.
Jejich ovlivňování voleb hlavně pravicových a ultra pravicových po celém svete nebude pro nic za nic a určitě je to za urcitym cilem.

O politiku se nezajímám, ale všiml jsem si, ze když v médiích ukazují něco je to proto aby zakrily neco jiného.
Jak jedna metafora o nedostatku objektivity u lidí kteří se soustředí na detaili místo toho, aby viděli věci jako celek rika : "Díváš se jen na strom, který skrývá cely les".

Lukasenko klidně vydržet může když na to přijde , nehledě na demonstranty nebo nejaké nepokoje.
(mě spíš případne, že si 2 suverénní země už pomalu otukavají a rozdělují evropu, tyto nepokoje jsou řízeny jen k urychlení již stejně nevyhnutelného. Az Čína ekonomicky přeroste (a to vzroste) nad konkurenci USA a to i vojensky i maly evropský stat bude mít nějaký ekonomicky zisk nebo strategickou polohu k zalepeni mensich der v rozpoctu.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat