Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Pavle, kde si bol par mesiacov dozadu? Vtedy to bola novinka. Momentalne je totizto Kozub vsade a mn…
fleg 29.06.2020 08:05
fleg
Pavle, kde si bol par mesiacov dozadu? Vtedy to bola novinka. Byl jsem tu a hádal se s tebou o nemo…
Pavel 29.06.2020 17:35
Pavel
Videl si ten jeho horor btw? https://www.csfd.cz/film/455934-ruchoth-raoth/prehled/ Je aj na YT.
fleg 30.06.2020 09:27
fleg
Vydržel jsem se dívat sedm minut; nelíbí se mi to.
Pavel 19.08.2020 11:35
Pavel
Je to psycho, ale to taketo veci byvaju. nový
fleg 19.08.2020 17:13
fleg
Jo, je to v bývalém kině Mír. Tož kousek od bývalé konkurence kina Jas. poslední
Fuente v práci 24.08.2020 00:15
Fuente v práci

Pavle, kde si bol par mesiacov dozadu? Vtedy to bola novinka.
Momentalne je totizto Kozub vsade a mne sa zda, ze sa vsteci prizivuju na vlne, ktoru spravili pocas krizy, kde zvladli marketing na 1 (nielen Tri tigry, ale cele divadlo Mir).
Zrazu je Kozub vsade, dal asi milion rozhovorov a vsetci ho chcu vsade mat.

Teraz k veci, ten chalan vyzera strasne staro a ma strasne malo rokov. Vie zahrat hocico, staci si pozriet jeho kratkometrazny horor, co povyhraval aj nejake festivaly a porovnat s jeho postavickami z 3 tigrov. Ano je to talent, ale ak si pozriet zopar rozhovorov s nim, kde ho nenutili saskovat tak sa obavam, ze moc nevie vystupovat z role, vsetko strasne preziva a moze mu z toho po case lehce zadrbavat.
Take prehnane absolutne herectvo.
Okrem herectva ma na nom bavi aj jeho zivotny pribeh, cele divadlo Mir je zaujimave so vsetkymi jeho postavickami.

Pavle, kde si bol par mesiacov dozadu? Vtedy to bola novinka.

Byl jsem tu a hádal se s tebou o nemoci. :-)

Momentalne je totizto Kozub vsade a mne sa zda, ze sa vsteci prizivuju na vlne, ktoru spravili pocas krizy, kde zvladli marketing na 1 (nielen Tri tigry, ale cele divadlo Mir).

Prošli tou situací víc než dobře, souhlas. Pracovali, bavili lidi, vybírali peníze na provoz a život. Na rozdíl od mnohých, co natahovali ruce a sami nic neřešili.

Já hodnotím jeho výkon jako herce, dění kolem něj nesleduju. A v tom herectví je to prostě fenomén; nejen on, ale všichni Tři tygři. Tihle kluci se neztratí.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru