Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Automatické spropitné - článek v Lidovkách.

Do restaurací pokud možno nechodím. Pokud jsem chodil tak pouze kde jsem znal kuchaře a věděl jsem, že dobře vaří. Nevím zda jsem náročný ale vždy zažiji nějaké překvapení. V Puppu ohození celého saka mastnou vodou z poklopu hlavního jídla jelikož ho vozí z velké dálky aby nevychladlo. V jiné restauraci kde byla v nabídce kachna jsem na ní čekal bez patnácti minut 2 hodiny. O špatně spočítaných účtech, přepáleném tuku, studeném či přesoleném jídle ani nehovořím. Když koukám na pořad o restauracích v televizi tak nevím kdy byl hlavní protagonista a majitel několika restaurací na první návštěvě spokojen a to je známá osobnost a kuchaři se snaží. Nejsem nějak vybíravý jelikož jsem se stravoval v mládí mimo domov více jak 7 let. Navýsost spokojen jsem byl pouze jednou v Nové Pace na dálkovém pochodu. Byl jsem vyčerpán, žízniv a hladov. Byl jsem velmi rychle obsloužen a i pokrm byl chutný, ale to se psal rok 1981.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat