Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem myš k TV

Ahoj všem ,
chtěl bych využít myš k ovládání internetu v chytré televizi ,
jakou si mám pořídit ( bezdrátovou nebo klasickou ) a jak připojit k TV ?
když bude bezdrátová jak ji s TV sladím dohromady ?

Předmět Autor Datum
V manuálu k televizi se nic nepíše? Pokud myš opravdu bude umět, tak se téměř jistě bude zapojovat d… nový
Wikan 20.05.2020 11:43
Wikan
K tomu bych ti doporučil ovladačku s funkcí myš, nejlépe zaměřovací, at myší nemusíš pohybavat tlačí… nový
HPET 20.05.2020 11:55
HPET
Ahoj díky, myslíš tím třeba co jsem našel níže ? žádnou jinou značku nebo výrobek jsem nenašel Rii… nový
Jirina7 20.05.2020 13:28
Jirina7
Myslíš tím třeba co jsem našel níže ? Ano. Jestli zvolíš takovou, co má uvedený gyroskop, tak ovlád… nový
HPET 20.05.2020 14:10
HPET
Ziadna mys, normalne screen mirror z mobilu alebo Chromecast. nový
fleg 20.05.2020 14:23
fleg
Obyčejná USB myš za stovku je dostatečná. Vyzkoušeno. poslední
Kyncl 26.05.2020 16:10
Kyncl

K tomu bych ti doporučil ovladačku s funkcí myš, nejlépe zaměřovací, at myší nemusíš pohybavat tlačítkama a pul hodinky čekat, než se přesune z jednoho konce na druhý. Jestli zaměření WEB tak i s QWERTY klávesnicí. / Nebo klasikou BT myš = musíš po něčem jezdit, ovladačku jen míříš, osobně preferuji mířit jak hledat na stole místo a surface na které ta myš bude správně fungovat.

jak ji s TV sladím dohromady ?

Jestli to TV podporuje nic nastavovat nemusíš , bud to jde, nebo nejde.
V TV zapojíš do USB jen BT/IR/IC/2.4G adaptér aby mohl s ovladačku nebo myší komunikovat, funguje je to tak na většině řek bych snad az na všech "Smart TV" i "Android TV".
(v případě že tva TV umí i Bluetooth, je možné že bude fungovat i přes toto rozhraní v případě ze to zařízení podporuje)

Ahoj díky,
myslíš tím třeba co jsem našel níže ? žádnou jinou značku nebo výrobek jsem nenašel

Rii Mini i7 Air Mouse
Kód TIB005 Značka Rii
Hodnocení
Bezdrátový USB dálkový ovládač s gyroskopickou myší.

Bezdrátové ovládání vhodné především pro multimediální systémy jako je např. LibreElec (KODI), OSMC apod. Rii i7 umožňuje díky zabudovanému gyroskopu ovládání kurzoru pohybem myši v prostoru (tuto funkci je možné tlačítkem vypnout). Pravý a levý stisk tlačítka myši pak reprezentují dvě příhodně umístěná tlačítka na vrchu ovladače. Mimo jiné ovladač obsahuje standardní ovládací kříž a několik šikovných multimediálních tlačítek.

Specifikace

RF režim 2.4GHz
Napájení 2x AAA baterie
Operační napětí 3V
Hmotnost 65 g
Rozměry 132 40 22 mm
USB dongle nano

Myslíš tím třeba co jsem našel níže ?

Ano. Jestli zvolíš takovou, co má uvedený gyroskop, tak ovládáš myš jako ukazovátkem je to pohodlnější a rychlejší.

Ted jsem zkoušel lmé 2 ovladačky co používám k TV BOX, jedna z mého ZIDOO (V9) na dvou SMART TV a fungovalo v pořádku, jako myš, tak i psaní. Jen jsem zapojil přijímač do USB v TV, a hned to fungovalo.

PS: Rii Mini i7 / Rii Mini R900 (s gyroskop) coz neni IMHO spatna volba, jsem chtěl zvolit, zakoupit pred casem i pro sebe, ale pak jsem použil ovladačku s klávesnicí.
(S tou samotnou myši co máš k PC, je hlavně hrozné hledat místo kde s ní jezdit a né na všem funguje jak ma, dle podlozky, kde muze uskakovat, ovladackou je to pohodlnejsi, tak muzes pouzivat i tlacitka jak v přehrávači play, stop, tak se posouvat pomocí směrových šipek, v podstatě nahradí tvou dosavadní, máš to 2 v 1 :)

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru