Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
https://www.novinky.cz/koktejl/clanek/studenti-v-alabame-poradaji-soutezni-covid-party-kdo-se-prvni-…
Dwane Dibbley 02.07.2020 17:50
Dwane Dibbley
I Gaussova křivka musí mít někde začátek a konec.
L-Core 02.07.2020 19:25
L-Core
V Praze se promořovali u půl kilometru dlouhého stolu na Karlově mostě, idioti se najdou všude. Prý…
karel 02.07.2020 19:30
karel
Před nějakou dekádou jsem si koupil někde v centru Prahy gyros do housky. Prodavač se na mě díval ja…
Prasak 02.07.2020 20:54
Prasak
Neco podobnyho by me nikdy nenapadlo. V centru Prahy do nejakeho rychleho obcerstveni, vazne? ]:) D…
RedMaX 02.07.2020 22:14
RedMaX
Za komunistů naprosto klidně. Houska se salámem stála 1,80 Kčs někde na periferii okresního města i…
L-Core 03.07.2020 07:40
L-Core
Brzy budeme vzpomínat nejen na housku. Současným šmejdům se zdá, že se málo cenzuruje. [90620-eon-jp…
karel 03.07.2020 19:42
karel
S E-ONem koncim. Obavam se, ze se ale nemuze menit dodavatel elektriny vic nez jednou rocne a ja u n…
RedMaX 03.07.2020 21:13
RedMaX
Já zas nechápu, proč se kdejaká korporace má potřebu takto vyjadřovat, resp. to komentovat - na jeji… nový
Prasak 03.07.2020 23:28
Prasak
Presne! L-Core: Jak pise Prasak, me to vyslovene urazi a co si mam myslet o "byznys" partnerovi, kt… nový
RedMaX 04.07.2020 08:18
RedMaX
Stačí sednout na metro a zajet třeba do Kobylis. Obsluha vzorná, ceny mírné. poslední
jirka44 04.07.2020 09:23
jirka44

Před nějakou dekádou jsem si koupil někde v centru Prahy gyros do housky. Prodavač se na mě díval jak na největší hovno, do kterýho zrovna šlápnul, když jsem mluvil česky a platil korunama. Teď snižujou ceny, aby se domorodci taky alespoň jednou za život podívali do svýho hlavního města. Docela bych jim přál, aby jich to pár zabalilo, za jejich přístup k vlastnímu národu.

Neco podobnyho by me nikdy nenapadlo. V centru Prahy do nejakeho rychleho obcerstveni, vazne? ]:)

Da se samozrejme - McDonald, KFC, Burger King. Pak samozrejme existujou klasicke jidelny a restaurace zamerene na zamestnance v centru, kteri tam chodi na obed. Ale jit do nejakeho proturistickeho bufetu a jeste mluvit cesky? To vazne ne. :-)

Presne!

L-Core: Jak pise Prasak, me to vyslovene urazi a co si mam myslet o "byznys" partnerovi, ktery si nehledi sveho byznysu, ale vyjadruje se k politice? Jak asi v tom byznysu mohou byt dobri? Navic nejlevnejsi nejsou, neresil jsem to, protoze se jedna o elektriku na chalupe, ktera je minimalni, prechodem jinam usetrim maximalne par desitek korun. Ale tohle me vytocilo.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru