Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Bylo by vám těch peněz líto?

Zdědil sem po rodičích byt v 21 letech v Praze (hodnota 5,5 mio) rozhodl sem se že si koupím diamant a odstěhuji se do nějakeho menšího města (Ústí nad Labem, Litvínov) hledal sem nějaké barevné vzácné diamanty a našel sem růžový diamant ve tvaru srdce za 2,5 milionů (hmotnost 0.05g) + k tomu koupím řetízek s 18k zlatem za 10000,-, bylo by vám to líto? Řetízek s diamantem samozřejmě budu nosit jen doma a při spaní a možná na zahradě. Myslíte že je to hodně peněz? Nutno dodat že nejsem nějaký blb co nezná hodnotu peněz, ani namyšlenec už dva roky chodím do práce a vydělám 20000 čistého. Nekouřím, nepiju, nechodím na diskotéky atp.

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
diamant ve tvaru srdce za 2,5 milionů (hmotnost 0.05g) To se u toho ukájíš nebo proč píšeš tyhle ho…
karel 26.04.2020 20:33
karel
Doktor říkal, že je momentálně zavostalej.
Kurt 26.04.2020 20:36
Kurt
Když už „mentálně zaostalej" :D Trošku nechápu kvůli čemu, kvůli tomu že chci diamant co má 0.05g, s…
Dedic717 26.04.2020 21:22
Dedic717
Když už „mentálně zaostalej" :D Rozhled 0, IQ na úrovni mikroba, ty ses fakt poved. Holky tě nechtě…
Kurt 26.04.2020 21:26
Kurt
Kdybych měl IQ na úrovni mikroba tak bych tu nemohl psát, Holky nechci protože jsou to všechno zlato…
Dedic717 26.04.2020 21:28
Dedic717
Holky nechci protože jsou to všechno zlatokopky Takový výmluvy mají zoufalci, co by fakt nějakou ch…
Prasak 26.04.2020 22:29
Prasak
Má pravdu. Holky jsou mrchy, co chtějí jenom to jedno a prachy! :-D
IQ37 27.04.2020 01:02
IQ37
A jdou po diamantech ]:)
Jan Fiala 27.04.2020 05:41
Jan Fiala
Myslíš že mi něco hrozí? ::) nový
IQ37 27.04.2020 12:23
IQ37
Prasak Tak když se nebudem bavit o extravagantním dotazu zadavatele, tak na tohle jsou i vydané publ… nový
vla 27.04.2020 15:59
vla
Ale bude muset valit ve velkým na PC. Napíšeš si: 5 dyamantů a valíš:-) nový
vla 27.04.2020 16:04
vla
Viděl jsem i větší tupce, co si našli roštěnku, takže ano, i tohle individuum by se mohlo rozmnožit.… nový
Prasak 27.04.2020 18:02
Prasak
Když už „mentálně zaostalej" :D ...„Zajisté že vám úplně rozumím,“ odpověděl Švejk. „Vy mluvíte pod… nový
Yarda 28.04.2020 07:59
Yarda
Zaostalejší asi budeš.Ptáš se jako Dedic718, odpovídáš jako Dedic717 i jinak.Dej si tam Dědič000nic… nový
Karel04 28.04.2020 10:27
Karel04
Znám rodinu která si na peníze nepotrpí a vyhráli ve sportce, znám člověka co ho penize nezajímaji t…
HPET 27.04.2020 10:50
HPET
To že znáš někoho kdo vyhrál ve sportce je také hodně reálné :D šance menší než že tu píšu lži proto…
Smskks 27.04.2020 11:04
Smskks
To že znáš někoho kdo vyhrál ve sportce je také hodně reáln Poprvé když jsem viděl z mého okoli (př…
HPET 27.04.2020 11:10
HPET
A v jaké zemi to bydlíš v Thajsku?
Smskks 27.04.2020 11:19
Smskks
Ne, ale jeji hlavni mesto ma obyvatel jako cela Ceska republika, jestli te to zajima muzes hledat, a…
HPET 27.04.2020 11:20
HPET
85 milionů hledal sem co je nejblíž k 70 milionům.
Smskks 27.04.2020 11:23
Smskks
No vidíš, už se nenudíš a ještě se něco naučíš.
HPET 27.04.2020 11:24
HPET
Já vím kolik mají země obyvatel (většina) ale hledal sem co se nejvíce blíží 70 milionům a nejvíc se… nový
Smskks 27.04.2020 11:27
Smskks
Tak hledej dál, minul ses o tisíce mil :-p Pro úplnost, mají trochu míň než 70.000.000. A nejvyšší… nový
L-Core 27.04.2020 13:43
L-Core
Ta imigrační populace bez papírů tu 5M mezeru bez problému vyplní :p Tys byl fakt az nahoře ? (to by… nový
HPET 27.04.2020 14:35
HPET
Furt se snad počítá do počtu lidí.. nový
TheMan 27.04.2020 14:41
TheMan
Ti z Kosova, Albanie kteri nejsou nikde nahlaseni nebo Algerianci a Tunisianci co jich 10 maka na je… nový
HPET 27.04.2020 14:44
HPET
Jak je možné že je nezachytí? To tam jsou všichni na černo? nový
TheMan 27.04.2020 14:45
TheMan
V Montserratu jsem byl, pokud myslíš ten klášter, obklopený naprosto šílenými horami. Ale tam jsem j… nový
L-Core 27.04.2020 16:38
L-Core
On to nebyl výstup, ale výjezd dvěma lanovkami a nakonec výtah :) https://cs.wikipedia.org/wiki/Aigu… nový
L-Core 27.04.2020 16:40
L-Core
Na Montserratu jsem byl taky.Hezký výhled, akorát jsme trochu nestíhali prohlídku krajiny a frontu n… nový
Karel04 28.04.2020 06:44
Karel04
Týjo, krajina tak akorát na panoramické forografie, ta hvězdárna (Gornergratsky Infraracerveny Teles… nový
HPET 28.04.2020 12:35
HPET
Prave ruzove diamanty sa nikdy nevybrusuju do tvarov srdca a podobne,kolorovana syntetika ma mozno t… nový
audax 27.04.2020 13:36
audax
https://www.vvdiamonds.cz/025ct-2p-fancy-vivid-pink-si2-s-argyle-certifikatem-6139.html nový
karel 27.04.2020 13:46
karel
Ma tam chyby-inkluzie viditelne aj volnym okom,chyba tam GIA cislo,je tam len argyle s/n, je to vybr… poslední
audax 28.04.2020 14:06
audax
Bylo by vám těch peněz líto? Až já zdědím byt v Praze, tak teprve pak začnu uvažovat jestli ho prod… nový
Yarda 28.04.2020 08:01
Yarda

Kdybych měl IQ na úrovni mikroba tak bych tu nemohl psát, Holky nechci protože jsou to všechno zlatokopky, jinak klidně bych žil trošku reálný život, kromě práce. Jak máš na mysli to že nemám rozhled? Kdybych neměl rozhled nemám střední školu s maturitou.

Prasak
Tak když se nebudem bavit o extravagantním dotazu zadavatele, tak na tohle jsou i vydané publikace:-).

[b]Holky nechci protože jsou to všechno zlatokopky

Takový výmluvy mají zoufalci, co by fakt nějakou chtěli, ale neumí žádnou zaujmout.

No a Prasak co ty si myslíš třeba o pohádkách???
Nebo třeba pavouci a kudlanky??

Já bych řekl ,že kluk není hloupej a ještě má šanci:-)

Když už „mentálně zaostalej" :D

...„Zajisté že vám úplně rozumím,“ odpověděl Švejk. „Vy mluvíte podobně jako klempíř Pokorný v Budějovicích. Ten, když se ho lidi optali: ‚Koupal jste se už letos v Malši?‘, vodpovídal: ‚Nekoupal, ale zato bude letos hodně švestek.‘ Nebo se ho zeptali: ‚Jed jste už letos hříbky?‘ a von na to vodpověděl: ‚Nejed, ale tenhle novej sultán marockej má prej bejt moc hodnej člověk.‘“...

Znám rodinu která si na peníze nepotrpí a vyhráli ve sportce, znám člověka co ho penize nezajímaji tak, jak potřeba vsázet na sport, koně, fotbal a jeden den vyhrál docela velkej obnos, rodina pokračuje v životu jaký mají a sázkař stále hraje.
Ani jeden z nich by nešel někam na internet, na debaty psat takovej hloupej pribeh a pohádku.
Nechápu jak ti to tu lidi mohou žrát, ale snad odpovídají jen z jakési setrvačnosti.
(Je ti 16, kouříš marihuanu od 14 a rodiče ti nevěnují pozornost a zrovna se nudis doma, prazdné kapsy tak snis o tom jaké by to bylo ? Tyto tvé prispevky maji nejaky terapeutni dopad na postrceni tvych predstav ? Na ten diamant jsi prisel jak ? Rodice momentalne nemaji po kapsach penize, tak jsi navstivil zastavarnu s prstynkem od maminky a napadl te ten diamant ? Kdyz oddelavali bezceny kaminek z prstynku a zaplatili ti jen za zlato 300Kc, tady sis rekl kdyby byl ten kaminek diamant ? Aneb maminka dala retizek do jiného hrnicku ?)

To že znáš někoho kdo vyhrál ve sportce je také hodně reálné :D šance menší než že tu píšu lži protože byt v Praze zdědí určitě mnohem vic lidí. A ano píšu lži byt zdedim jen za půl milionu a peněz ušetřených pár stovek tisíc ale akorát je to trošku přikrášlené ale částečně je to pravda.

To že znáš někoho kdo vyhrál ve sportce je také hodně reáln

Poprvé když jsem viděl z mého okoli (přátelé rodiny) někoho vyhrát mi bylo 8 let když jsem byl u babičky v Plumlově na Los Tutovka jeden milion (vyhrála to rodina "Halířová" kdo by to řekl co že někdo s příjmením Halířová vyhraje milión co ..
Je mi 40, teda 39 bydlim v zemi ktera ma 70 000 000 milonu obyvatel, pravda to je, jen to nebyla sportka ale LOTO, jelikoz to v Cr neni znamé pouzil jsem slovo SPORTKA.

A ano píšu lži byt zdedim jen za půl milionu a peněz ušetřených pár stovek tisíc ale akorát je to trošku přikrášlené ale částečně je to pravda.

Tak to zkus ještě do třetice jak je to doopravdy.

Tak hledej dál, minul ses o tisíce mil :-p

Pro úplnost, mají trochu míň než 70.000.000.

A nejvyšší nadmořská výška té země se blíží pěti kilometrům. Kdysi se mi podařilo se k tomu nejvyššímu bodu přiblížit tak, že mi chyběl jen necelý výškový kilometr. Poslední úsek cesty jsem jel výtahem.

Ta imigrační populace bez papírů tu 5M mezeru bez problému vyplní :p
Tys byl fakt az nahoře ? (to by se ti libil Montserrat v Catalansku). Když je hodně hodně pěkně, tak jde od místa kde bydlím i vidět, ale muj panický strach z výšek mi výstup na něho nikdy neumožnil.

Prave ruzove diamanty sa nikdy nevybrusuju do tvarov srdca a podobne,kolorovana syntetika ma mozno teraz nejaku cenu,ale je to vystrelok momentalnej mody,takze z nejakeho investicneho dovodu je to trosku od veci,do toho by som osobne nejake miliony czk neumrtvoval....ked sa Ti to ovsem paci,do toho Ti kecat nebudem.....prave prirodne ruzove diamanty maju vzdy obvykly standartny vybrus,nanajvys je tam akceptovany Quadra vybrus firmy Graff,tvar a vybrus je jednym z dolezitych parametrov,kyore urcuju terajsiu aj buducu cenu diamantu a nejaky ulet mimo normy obvykle znamena aj buduci zaujem/nezaujem buduceho kupcu a aj stratu hodnoty.....

Ma tam chyby-inkluzie viditelne aj volnym okom,chyba tam GIA cislo,je tam len argyle s/n, je to vybruseny ulomok v podstate z odpadoveho diamantu,ktory ma sice teraz svoju cenu,ale v buducnosti ? Ked uz,tak ja osobne by som volil first class v niektorom standartnom tvare...inak mat to ako sperk,nemam namietku,to je kazdeho osobna zalezitost,nechcem niekomu vnucovat,co sa mu ma alebo nema pacit...

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru