Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Jak může být google vlastní protivzdušnou obranu?

Och moje oblubene namorne bitky...ked som bol dieta dost som to zral...to by sme mohli pokecat mam viac ako slusny prehlad:-).
Z obrazku sa da zistit jak polomer otacania, tak aj cas kolko trva lodi zmenit kurz....v kazdom pripade rakete neujde len cistym manevrovanim ani stihacka, ktora dokaze menit smer pohybu v podstate v mziku. Lod je v porovnani s nou mamut.
Viem, ze sa snazis, ale vzdaj to...radar by ti bol naozaj naprd.
Radar v kombinacii s Phalanxom by mal zmysel, nicmenej z fotiek jeho jachty si neviem predstavit, kde by to tam ukryli. Navse ide o patentovany US system a silne pochybujem, zeby bol dostupny bezne k mani a zeby US dovolil tento system instalovat na sukromnu lod...navyse rusku preboha.
Mozno vie ta jachta vystrelit nejake svetlice ak je raketa navadzana teplom, alebo klasicku smrst kovu, aby vybuchla pred lodou, ale aktivny system obrany podla mna nema a mat nemoze.
Navyse ako pisem dole tak cele info je z britskeho bulvaru, takze je vysoko nedoveryhodny.
Edit: Btw to na fotke nie je japonska lietadlova lod v ziadnom pripade.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat