Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem O rumu a jiných dobrotách

Tak si odpovím sám, jelikož mezitím dorazila návštěva, tak jsme 1/2 láhve stáhli v neděli ve dvou a zbytek jsem dorazil za zbylé 3 dny.

Rum je hodně neutrální, bez výraznější příchutě, a to jak příjemné, tak i nepříjemné, mírně sladký, ale hlavně hodně "hladký" a lahodný, takže se pije jak voda. V dobré společnosti při postupném popíjení jsem vůbec nebyl opilý, naopak plný energie a s jasnou hlavnou, ovšem ke konci jsem jej zapíjel Kofolou, tak to nabuzení mohlo být i kofeinem z koly. Ráno také naprosto v pohodě, žádný bolehlav anebo jiná nevolnost.

Včera a předevčírem to byla sklenička po namáhavém dni, a dnes zbytek, tj. asi tři frťany v rychlém sledu za sebou, jelikož jsem byl hodně vytočený a naštvaný. To už jsem v hlavě trochu cítil, ale spíše jenom jako příjemnou únavu a uvolnění.

Takže pro mě hodně kvalitní a příjemné pití, ale za tu cenu až moc decentní a nevtíravé, něco jako drahý koňak. Podobný pocit jsem měl kdysi z Polignacu.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat