Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem O rumu a jiných dobrotách

Alkohol prodavaji uz nejakou dobu. Spis poreferuj, co jsi si tam koupil a zda nebyly s dodavkou nejake problemy?

Ja jsem si tam chtel koupit nejaky ten rum, pri objednavani mi Alza sdelila, ze rum jde z externiho skladu a proto musi objednavku rozdelit na dve casti a za obe zaplatim dopravu zvlast. Nemel jsem tehdy cas, tak jsem na to pristoupil a chtel to objednat k nam do Alzaboxu, ale to neni mozne, rum se da dovezt jen na pobocku, kde Alza overi vek nakupujicicho. Sakra, to jsem nemel radost, ale sel jsem do toho stejne. Neodradilo me, ze i dodani na pobocku rumu a nejake pocitacove komponenty se stale plati dvakrat za dopravu. Pocitacova komponenta dorazila na pobocku za 3 dny, ale preci tam nepojedu, kdyz rum mel dobu dodani 5 dni, tak si to vyberu odtamtud vsechno dohromady. Tak ne, prisel email od Alzy, je to 7 dni. Tak ne, 9dni, tak ne 10 dni, tak ne 11 dni, tak ne 13 dni. Tak to teda ne a zrusil jsem celou objednavku vcetne tech PC komponent.

Jestli to teda funguje stale takto, tak s tim muzou jit u skreta nekam!

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat