Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem O rumu a jiných dobrotách

Tak jsem dneska nacal i druhej narozeninovej rum, jedna se o Kaniche Reserve.

Koukal jsem na netu, ze se ma jednat o jakostni rum s vuni po dubovem dreve a vanilce. Tak jako po vanilce to voni, to jo. Neni to nejak navonene, ze by to vonelo nejak moc, ale spis decentne, ale chut po vanilce tam proste je. Je ale takovy palivejsi v krku, cehoz priznivce uplne nejsem. V nejake minirecenzi nekdo psal, ze by rumu sluselo delsi zrani a pak by byl lepsi a opravdu jsem delku zrani tohoto rumu nikde nenasel, tak jestli jsou to 2 roky jako u levnych rumu, tak to asi bude odpovidat a je skoda, ze to nenechali zrat dele.

Pocity jsou teda rozporuplne, protoze rum neni prehnane sladky a jiste si na nem pochutnam a vune je zajimava, ale kdyz se podivam na cenu, tak si rikam, jestli by mu nemela sluset cena o neco nizsi. Myslim, ze srovnani kvality a ceny s obligatni Havanou je na miste a o stovku nizsi cena by rumu neskodila. (V tomto pripade se ale jedna o rum z Barbadosu.) Ja ho vsak dostal darem, takze me cena netrapi. Za me teda slusny rum, proti kteremu nic nenamitam, ale pro cloveka, ktery nema ozkouseny kdejaky rum, se v te cene daji koupit rumy se zajimavejsi chuti.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat