Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Korona vs ekonomika - ta ozajstna katastrofa

Flegu, celkem často se oháníš elementární logikou, už jsem si zvykl :-) Tak zkusíme tu logiku zapojit, OK?

Pojem karantena sme poznali aj predtym, vynimocny stav nebol tiez novinkou vo svete, navyse vsetky obmedzenia, ktore u nas boli su definovane v zakone. Tieto svojvolne amaterske vyklady Ustavy a zakonov naozaj milujem.

Já nikde nepsal o tom, že by možnost omezení nebyla v zákoně. Ano, začalo se to používat a to plošně a na dlouhou dobu. To je změna, tato situace dřív nebyla. Ústavu nikde nevykládám.

Na toto ekonomovia upozornovali uz daaaavno pred nejakou chorobou. Nepamatas si zemetrasenie, ci zaplavy z pred par rokov? Ked masivne zdrazeli disky a ramky a nebolo ich dostatok?

Ano, byly situace, kdy byl něčeho nedostatek, to je jasný. Vyhořela továrna, co produkovala většinu konkrétních výrobků. Dnes ale vypadává výroba v některých odvětvích, a to celosvětově. Situace je horší než jsme znali z minulosti.

Toto si prestrelil, pretoze toto naozaj nesuvisi, ale ze vobec s Koronou.

Zapojím tu výše zmíněnou logiku: já nikde nepsal, že to souvisí s koronou.

Atd. atd. Psal jsem o tom, že svět se změnil a ta změna je v podstatě skoková. Nerozebíral jsem příčiny proč se tak stalo, ale že se tak stalo. Chtěls příklady změn, ty jsem uvedl.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat