Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Antikoncepce

Ahoj, zajímaly by mě vaše názory, případně zkušenosti s antikoncepcí. Je mi 19 let a nedávno jsem si našla kluka, a tak o antikoncepci přemýšlím. Zatím jsem tedy první sex neměla, ale myslím že je lepší to řešit dřív než pak řešit třeba něco jiného. :-D Antikoncepci mi doktorka chtěla nasadit už dřív (cca v 16-17) a to kvůli tomu že jsem dost bojovala s akné. S akné problémy pořád mám, tak si říkám že by mi to i s tím mohlo pomoct. Stejně tak jsem slyšela že po antikoncepci se můžou zvětšit prsa, což by mi taky přišlo vhod vzhledem k tomu že vypadám jako žehlící prkno a nemám snad ani jedničky.:-[ No taky samozřejmě vím co to může nadělat za problémy.. Tak jestli máte nějaké rady, názory sem s nimi. :-D Nebo pokuď máte někdo tip na antikoncepci, která řeší výše zmíněné problémy.:-D:-)

loading...
Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Nebo pokuď máte někdo tip na antikoncepci, která řeší výše zmíněné problémy. Jehla a nit by pomohla…
IQ37 28.02.2020 23:31
IQ37
To je ale hovadina. Stačí aspirín mezi kolena :)
L-Core 29.02.2020 07:57
L-Core
Rozhodně je lepší denně antikoncepce než 1x ročně dietní cola.
Petrik.kalus 29.02.2020 07:58
Petrik.kalus
Už ho někdo zabanujte. Dokud si blábolí, tak je to sranda. Ale jakmile začne "radit" lidem, kteří ho… nový
Wikan 29.02.2020 08:53
Wikan
Jakým průserem? nový
Petrik.kalus 29.02.2020 18:01
Petrik.kalus
Nikdo z nás tady nemůže doporučovat antikoncepci pomocí tablet po netu. On si to ani na dálku nedovo… nový
nerady 29.02.2020 19:51
nerady
Acylpyrin. Aplikuje se to tak, že si tabletku stiskneš mezi nohama v oblasti kolen. Stoprocentně se… nový
mif 29.02.2020 20:28
mif
Snad bych i řekl, že zezadu to moc nefunguje... nový
Roker 29.02.2020 20:48
Roker
Musí si ji vzít oba. To pak šance na spojení velmi snižuje. nový
Prasak 29.02.2020 22:46
Prasak
Buď si frajer vezme pláštěnku, nebo si zobneš ty. Jiná alternativa je dost riziková. Spoléhat na to,… nový
Roker 29.02.2020 20:57
Roker
Místo antikoncepce ber radši antidepresiva. Budeš mít sice haranty, ale bude ti to jedno. poslední
Moas 01.03.2020 19:52
Moas

Nikdo z nás tady nemůže doporučovat antikoncepci pomocí tablet po netu. On si to ani na dálku nedovolí doktor, jelikož musí dotyčného člověka vyšetřit a až po tom doporučit nějaké tablety. A ani po tom to nemusí být v pořádku. Každý z nás je na něco alergický nebo mu to nedělá dobře a to ti chtěl Wikan sdělit.

Buď si frajer vezme pláštěnku, nebo si zobneš ty. Jiná alternativa je dost riziková. Spoléhat na to, že dvacetiletej týpek včas vytáhne bych se nespoléhal (když si kua vzpomenu na sebe ? )
"Léčit" pomocí antiko nějaké jiné věci mi nepřipadá moc šťastné. Moja, co to svinstvo po porodu nebere je daleko víc happy...

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru

loading...