Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Jaký máte názor na to co se mi stalo?

Už dlouho sem chtěl zkusit co se stane pokud mozek uvěří že sen je skutečnost dnes po 2 měsících sugesce před spaním se mi to podařilo.Dnes sem měl sen zrovna sem seděl v obýváku kde byla moje rodina, seděla a koukala na televizi když sem si sen uvědomil, myslel sem že budu plně schopný sen ovládat, místo toho sem byl ve zmatku, máma se otočila rozsvítili se jí červeně oči, táta mě chytl a držel abych nemohl nikam jít, máma otevřela pusu a kousla mě jak nějaký upír, spadl sem do bezvědomí? (Černota) ale jenže po nějaké době sem se jakoby vzbudil (alespoň sem si to myslel)myslel elm že jsem ve skutečnosti jenže sen měl falešnou paměť, byl sem v nemocnici, jenže když sem otevřel oči bylo tam jen lůžko a okolo jen tma, snažil sem se vstát a spadl sem a pak se zvednul, všechno sem vnímal jako ve skutečnosti, ale byl to jen sen, přemýšlel sem o svém životě jenže to nebyl můj život byly to falešné myšlenky na život který nikdy neexistoval, začal sem si vybavovat ze mě máma kousla a táta mě držel takže sem nemohl nic dělat hledal sem východ z nemocnice jenže sem ho nemohl najít, našel sem jen pár pokojů, kde byla buďto mrtvý pacienti, nebo pouze pokoje plné krve. Celá nemocnice vypadala jako z horroru, nemocnice vypadala celkem opuštěná nikoho sem nikde neviděl jen pár mrtvoly a krev, organy. Nikde nebyla žádná okna. To sem stále nevěděl že jde o sen jinak bych nebyl v takovém stresu. Až pak sem si všiml nápisu v jednom z pokojů kde blo : všechno je lež. Napsáno krvý, v tomto jediném pokoji bylo z nějakého záhadného důvodu okno. Ačkoliv zde nebyly mříže okno sem zničil a jen tak prolezl..to co sem viděl vypadalo že nemocnice je přímo uprostřed lesa. Nikde nic, jen stovky až tisíce hvězd a nemocnice ze které sem vylezl. Šel sem desítky minut. Ale nikam sem nedošel všude Les a jakýkoliv náznak života úplně mrtvo. Žádný pták, žádný pohyb, jen vítr, žádné zvíře a vůbec člověk, až pak sem našel mrtvolu, za se ale to není nic. Šel sem další minuty ale nikam sem nedorazil. Putoval sem tak snad celou noc.. jen hvězdy a nekonečný les, když sem vyčerpáním usnul (ve snu?) Trvalo to jen mžik a pak bylo ráno, opět všude mrtvo šel sem pár kroků a dorazil do města, které bylo naprosto zničené, všude jen krev mrtvoly a trosky.. až pak sem se probudil do reality a tohle napsal.:-)

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
[88509-sem-png] 5
Dwane Dibbley 29.11.2019 17:53
Dwane Dibbley
Co 5? Pokud myslíš chyby tak to je jen jedna protože sem napsal to stejné jen víckrát.
Mannco17 29.11.2019 18:00
Mannco17
Pokud nezvladnes ani napsat jsem, kdyz to pises pomalu kazde treti slovo, tak to dost bije do oci. J… nový
Dwane Dibbley 29.11.2019 18:33
Dwane Dibbley
Zkus použít interpunkci a dělení do odstavců, pak to možná bude někdo číst. Tohle se nedá. nový
Prasak 29.11.2019 19:45
Prasak
kde byla buďto mrtvý pacienti Hlavně tímhle stylem nic nepiš na Youtube,jak máš pořád v plánu.… nový
Karel04 29.11.2019 20:52
Karel04
Málo krve... a hodně hrubek. A to jsem to nečetl celé. nový
IQ37 29.11.2019 23:36
IQ37
Nemam na to zadny nazor a je mi to uplne jedno. nový
merlouska 29.11.2019 23:40
merlouska
Aj vyjadrenie nenazoru sa da povazovat za nazor, takze nesuhlasim s tvojim tvrdenim, ze nemas na to… nový
fleg 30.11.2019 11:09
fleg
Pán je filosof! ]:) nový
mif 30.11.2019 11:21
mif
Asi moc koukáš na horory. nový
MachR55 02.12.2019 07:48
MachR55
Hlavně se drž staré čínské moudrosti: NIKDY, NIKDY nepoužívej ve snu záchod! Je to chyták! poslední
ApoCalypse 02.12.2019 17:03
ApoCalypse

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru