Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem ČR musí zavést institut strpění cizince

Ja viem ako si myslel, som chcel len povedat, ze za 12300 eur ju uz tak riadit nemohli.
A ze su ludia unaveni? Su. Ty si. Ja som.
Keby su zajtra volby neviem koho mam ist volit.
Horsie je, ze ja som unaveny z vas, niekedy mam pocit, akoby ludia vypli rozum a riadili sa len pokynmi nizsich signalnych sustav.
Btw k comu sa chce vratit...k afere institutu, ktory idete opatovne prijat, ci k nasej prezidentke;o)?
Ak k nej tak suhlasim dajme jej cas, mozno o 2 roky budem tvrdit, ze je to blba nana.
Pozri tiez patrim k vacsina, ktora ma rada silnych lidrov, a preto som kedysi zral Meciara, Ficovi som kupil vino v krcme, on nam pivo vsetkym, volil som stranu, kde bol len kvoli nemu, pacil sa Dzurinda ako minister az kym sa nestal premierom a nezmenil retoriku, volil som 2x Matovica az pokym som sa nepresvedcil, ze je to blazon, pretoze bol iny ako ostatni politici...atd atd.
Ja som sa v politike uz tolkokrat sklamal...ty sa divis, ze ludia su unaveni?
Navyse vies, ze som zastanca EU, ale ked vidim ako tam hore vedu...je mi do placu. Ano som unaveni, nad buducnostou radsej nepremyslam asi by som skoncil na liekoch.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat